Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Álszentség azt állítani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álszentség azt állítani, hogy egy párkapcsolatban nem számít annyira a külső?

Figyelt kérdés

Én férfiként kijelentem azt, hogy számomra nagyon fontos az, hogy tudjak vonzódni hozzá, kívánjam testileg, örömmel csókoljam és ne legyen számomra szódával elmegy típus.

Sok embertől azt hallom, hogy megszépít a belső és szebbnek láthatjuk később. Hát én nem ezt tapasztaltam aki kezdetben se tetszett az később se tetszett, de ha jókat beszélgettünk lánybarátnak tökéletes, de nem partnernek. Persze a belső értékek is fontosak, minthogy tudjon szeretni, tisztelni, megértő legyen, komprumisszumképes, hűséges stb.

Azt kijelenteni, hogy nem nézem annyira a külsőt, amikor egy párt úgy választunk magunk mellé, hogy lehet mellette fogjuk leélni életünket és az a szép amikor különlegesnek látjuk, szerintem elég álszent és aki megteszi az nem hinném, hogy mindig fogja kívánni a párját, hanem később elakarja hagyni vagy megcsalni.


2017. febr. 23. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit árnyalnám a képet egy kérdéssel.

Mi van ha megtalálod a tökéletes párod, vonzó és összeilletek, majd egy gyerek/betegség után meghízik/megkopik a szépsége?

Ezután számít a külső? Kidobod vagy megtartod mert szereted?

2017. febr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más tetszik. Lehet, akire te azt mondod, hogy nem tartod vonzónak, mert pl. túlsúlyos, az másnak pont az ideálja.


És óriási tévedés azt hinni, hogy ha vonzó emberrel jössz össze, akkor majd örökké kívánni fogod. A világ legjobb nőjét is unja már valaki.

2017. febr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem számít a külső...


Akár, hogy is szépítsük, finomítsuk, sokáig úgy is csak azzal a férfivel/nővel tudunk együtt maradni, aki külsőre vonzz minket.


Tegyük fel, ha visszamennénk az időben és újra találkoznék a férjemmel, de nem tetszene a külseje, vagy én neki nem tetszenék, szerintem sosem ismerkedünk meg.


Hiába egyezünk belsőre és jövünk ki jól, azonosak a céljaink, ha szőke lenne, kék szemű és vékony az életben nem álltam volna le vele beszélgetni, mert egyszerűen nem vonzzanak az ilyen férfiak nem vágyom rájuk, vagy, ha én lennék szőke és molett, nagy mellekkel, ő sem állt volna le velem soha és nem is kívánna még ma is.

2017. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egyénfüggő, hogy kinél mennyire működik. Az nyilván fontos (férfiaknál és nőknél egyaránt), hogy vonzódni tudjunk a társunkhoz, de az, hogy ki mihez tud vonzódni, az nagyon-nagyon egyéni. Van, aki csak a kvázi tökéleteshez képes vonzódni, más meg nem.

Hidd el, nem mindenki úgy ismerkedik, hogy gondolatban pontozgatja a másikat, hanem inkább az összképet figyeli, a külső-belső tulajdonságok harmóniáját, és EZ vált ki vonzalmat - vagy nem.

A környezetemben van olyan férfi, aki bevallottan csak a "tökéletes" nőkhöz tud vonzódni: 40 évesen is huszonéveseknek csapja a szelet, mert az "öreg" nő számára már nem tud vonzó lenni. Talán mondanom sem kell: tartalmas, boldog, hosszú távú párkapcsolata még nem volt. És van olyan, aki saját bevallása szerint jött már össze olyan nővel, aki első ránézésre nem fogta meg, de ahogy jobban megismerte, egyre vonzóbbnak látta. Ez nem azt jelenti, hogy "szódával elmegy" típusú nőkkel kezdett járni, hanem azt, hogy akivel összejött, azt TÉNYLEG szépnek látta.

Mondjuk ha valaki hosszú távra tervez, akkor az utóbbi mentalitás jobb. Mert az ember szükségszerűen változik a kor előrehaladtával (nőknél a gyermekvállalással), a szépség nagyon illékony valami és ha valaki csak a látványos szépséghez tud vonzódni, az idővel nagyon-nagyon rosszul fog járni.

2017. febr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem is ezzel zsarolt 2 évig a volt férjem, hogy tönkreteszem a gyereket, ha el akarok válni. Ezzel akart magához láncolni, holott én már olyan boldogtalan voltam mellette, hogy nem volt olyan nap, hogy ne sírjak valamin. Ne hagyd magad! Ezerszer boldogabbak vagyunk, mint előtte. A gyerek is, hogy nem a veszekedést hallgatja, vagy a zokogó anyját nézi...
2017. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj a felfogásoddal, te nem tapasztaltad még meg ezt és így el nem tudod képzelni milyen is az. Én a szerelem első látásra dolgot nem értettem soha meg, mert velem nem történt meg.


Viszont a párom pont úgy szerettem meg, hogy elsőre mint férfi nem játszott (és viszont). Nem vonzódtunk egymáshoz, de szép barátságnak indult. Ahogy egyre többet tudtunk meg a másikról, úgy lett egyre szimpatikusabb. És úgy kezdtek a szépséghibái inkább aranyosnak tűnni, mint visszataszítónak. Amikor megismertem akkor szépségügyileg nem is volt épp a toppon. Első foga hiányzott és fogszabályzót hordott. Ami nem volt valami vonzó. De a végén már azon kaptam magam, hogy azon elmélkedek, vajon milyen lehet fogszabályzós emberrel csókolózni. :)


És igazából nem érzem azt, hogy megalkudtam volna az élettel, mert neki is van bőven olyan tulajdonsága amiért odáig vagyok és vissza, és szexinek találom, és hiányozna nagyon. Én sokkal inkább úgy élem ezt meg, hogy jobb embert kaptam mint amit én el tudtam képzelni magamnak. És bár azóta sokat változtunk külsőre és belsőre is, de az alapok megmaradtok, szilárdak erősek. És összetartottak minket még akkor is amikor jött volna szebb, jobb és egy másik szerelem.

2017. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. Ez egy másik kérdésre adott válaszom akart lenni. Nem tudom, hogy keveredtem ide :D Bocsánat
2017. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 icu75 ***** válasza:
100%
Ismerkedésnél számít, de már kapcsolatban nem annyira. Vagy szerinted egy hosszú kapcsolatban ahol gyerekek is vannak egy nő mindennap szőrtelenít, sminkel, kiöltözik mint a randi időszakában? Vagy a férfi mindennap borotválkozik, puccba vágja magát? Természetesen nem annyira számít a külső. Ha valakinek megvan a magához való igényessége akkor nem fog problémát jelenteni. A probléma akkor van ha valaki csak külső hatásra igényes, aztán meg elengedi magát. Például nem örülnék ha a párom mosdatlan és full szőrös lenne, de ha azért lenne az mert a kórházi ágyat nyomja akkor nyilván nem durrogok, hanem lemosdatom/borotválom minden undor nélkül,szeretettel. Egy igazán hosszú kapcsolatban úgyis fogjátok látni egymást méltatlan helyzetben, arra kell törekedni hogy lelkileg olyan szinten legyetek hogy ez ne "üssön meg" hanem pont a szeretetet hívja elő belőled. Az öregedéssel járó dolgokat pedig a párodnak jobban el tudd nézni mint magadnak. Ha mindketten így állnak hozzá ott nem lesz gond.
2017. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"az nem hinném, hogy mindig fogja kívánni a párját, hanem később elakarja hagyni vagy megcsalni"


Ha a hűség ezen múlik, az régen rossz. Mert mindenkinél van jobb, szebb, érdekesebb, izgalmasabb. Mindenkinél, kivétel nélkül. Pláne 20 év múlva... amikor a párod mondjuk 2-3 gyereket szült, itt-ott megereszkedett, striák és műtéti hegek borítják a testét, ráncosodik, őszül, meg úgy általában öregszik... és ott libegnek majd előtted a huszonéves szexi lányok, akik egyértelműen mindenben vonzóbbak és kívánatosabbak a párodnál.

Na itt jön majd képbe az a bizonyos belső szépség, ami miatt nem akarjuk megcsalni a párunkat, még ha a világ legjobb nője kínálkozik is fel!

2017. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Erre azt tudom írni,jó neked hogy ilyet megtehetsz.Ennyire válogatni,de egyébként a nők pont ugyanezt csinálják.

Egyáltalán nem jó ez,és pontosan azért nem,mert az adott embernek nincsen beleszólása sem,milyennek születik.Na most ha nem jóképűnek,jó genetikával születik,akkor kb. el is áshatja magát férfiként manapság.

Ez jó szerinted?

2017. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!