Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek? Táncoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Táncoljak vissza? Hívjam?

Figyelt kérdés

Decemberbe egy csodálatos férfi lépett be az életembe akit akkor nem értékeltem...Azóta annyi dolog történt,hogy a szemléletem teljesen megváltozott.Eddig őt hibaztattam de rajottem végig én voltam minden gond okozója köztünk.

Nem ment mert közönyös voltam vele,és most olyan bűntudatom van a leggonoszabb ember se érdemelné meg azt a sok idegességet amit ma már nagy buval de belátom okoztam.

Sokszor megalazott ezért mondtam legyen vége de rajottem,hogy olyanokat tettem és mondtam,hogy csoda hogy kinem rakott akkor a lakásából...

Nos ő szakítás után keresett,elküldtem lehordtuk egymást mindennek és tiltott.

De nagyon hiányzik,gyötör a bűntudat és mindent másképp csinálnék ma már.

Nagyon egoista úgy mint én ezért nem volt olyan dolog amin ne vesztünk volna össze...de ma már nem az a nő vagyok.

Szerintetek felhívjam,hogy miujsag hogy van?

Ha már van is neki más legalább bocsánatot tudok tőle kérni...

Este végül lezártam a telot pedig már tárcsázni akartam.

Előre is köszönöm,és sorry a hosszú sorokert.

N/18



2017. febr. 23. 12:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én azt mondom hívd fel.

Ha masért nem is,de legalább bocsánatot kérsz.Továbbiakban pedig ki tudja mi lehet még.

Én mindenképp felhívnám.


Csak bátran ;)

2017. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 mesike91 válasza:
Ha szereted akkor hívd fel és beszéljétek meg a dolgokat! üljetek be egy cukrászdába,menjetek el sétálni valahova... és beszéljétek meg a dolgokat. De előtte próbáld meg óvatosan kideríteni hogy azóta nincs e neki új kapcsolata. Sok sikert kívánok
2017. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a baromságot már ne haragudj. Hogy változtál volna már meg? Kislány vagy még és csapongsz össze vissza.Ennyi van, nem tudod mit akarsz, és azt hiszed tied a világ. majd rájössz, hogy nem így van.
2017. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egoistával ne kezdj!
2017. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Első kettőnek köszönöm! Sajnos már nem tudom,hogy dolgozik munkarend stb...de hívni fogom! :) Mondjuk azóta 3 hónap lassan eltelik ... :(

Talán akkor miért van,hogy bánom? Hogy mindent másképp csinálnék? Hogy értékelem amit akkor nem???

Hogy a büszkeségem félre tenném???

2017. febr. 23. 13:17
 6/15 anonim ***** válasza:

Mert akkor tudjuk meg,hogy a másik mennyit ér nekünk és hogy milyen fontos számunkra,mikor elveszitjük...ez ilyen...


1-es voltam

2017. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha szereted, hívdfel. és majd csak leszvalami ebből:)
2017. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

EMBEREK:(

Eddig az üzenet küldést tiltotta csak most meg az ismerősei közül is törölt...pár napja még nem:( Mondjuk eszébe jutottam legalább :D

Még egy...1 hét múlva akartam írni neki mert most fog megjonni és így nem tudok nála aludni még semmi ...(Persze ha úgy alakul) de most úgy megijedtem hogy törölt :( inkább hívjam hamarabb???

2017. febr. 23. 14:30
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem gonoszkodni akarok, de ez nem felnőtt párkapcsolat kategória.
2017. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Aprilisba töltöm a 19-et,az említett férfi 27 éves mik vagyunk ha nem felnőttek?
2017. febr. 23. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!