Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már 7 éve, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 7 éve, hogy szerelmes lettem egy férfibe, akihez igazából semmi közöm nincsen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő egy híres ember, de nem kimondottan sztár. Nem vagyok már tinédzser,26 éves vagyok, de ugyanolyan érzéseket vált ki belőlem, mint 19 évesen. Van barátnője, egy rajongójával jött össze. Utánaolvastam, mert szerintem épeszű ember nem él át ilyeneket, és rátaláltam erre a clerambault-szindromára, vagy más néven erotománia. A kérdésem az lenne, hogy volt már valaki hasonló helyzetben, vagy tudna valamit mondani, hogy tényleg ilyen szindrómám van?

2017. febr. 23. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak éretlenebb vagy az átlagnál. Amit érzel, az rajongás. Idővel kinövöd.
2017. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem ismerkedsz más pasikkal? Annyi, de annyi ember van ezen a világon. Nem csak 1.

Ez nem szerelem, csak valami béna rajongás.

2017. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már erotománia, javaslom ezt a filmet: [link]
2017. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz, de komolyan.
2017. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a normális válaszokat és a filmet is, meg is nézem :)
2017. febr. 24. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!