Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ma már gyakorlatilag cikinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már gyakorlatilag cikinek számít egy nőnél, ha az élete első férfijához megy hozzá?

Figyelt kérdés
Szerintetek is az emberek többségének ez negatív dolog lett? Úgy értem, hogy a mai felfogásban csak az megy hozzá az élete első szerelméhez, aki egy "nem kell senkinek" kategória és "örül annak, hogy talált valakit"? Ez miért lehet?

2017. febr. 24. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert általában így is van.
2017. febr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki :) én büszke lettem volna rá ha így sikerül, de nem így lett :(
2017. febr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Sőt szerintem a nők java erről álmodozott anno amikor az első pasijával volt 15 évesen. Csak hát az élet nem úgy működik ahogy azt az ember akarja.

2 olyan ismerősöm van aki az első párjával van együtt úgy, hogy nem voltak közben egyszer sem hatalmas balhék.

Normális, átlagos párok, nem is vallás és szüzesség miatt házasodtak össze.

Én őszintén szólva egy enyhe természetes irigységet érzek, mert nekik bejött a szerelem dolog.


A vallásból házasodó, nemi életet a nászéjszakáig nem élő párokról más az emberek véleménye, nekem is. Az sem ciki, csak nem biztos, hogy olyan jó a kapcsolat mint ahogy mutatják.

2017. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én az elsőhöz megyek idén hozzá (7 év után). Sok hasonló barátnőm van, soha senki nem mondta még nekem, hogy ciki... De ha mondta volna se érdekelne, mert ő az akivel az életemet le akarom élni. Irigy-megkeseredett emberekre ne hallgass :)
2017. febr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elég sokan udvaroltak nekem, meg még most sincs e téren "hiány" nálam (magyarul udvarolnak elég gyakran nekem), mégis az első szerelmem egyben a férjem is :) Aki ezt cikinek tartja, az nincs azon a szinten, hogy egyáltalán megvitassam ezt vele...Úgysem értenénk szót :)

28/N

2017. febr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A barátnőm 14 éves volt, mikor összejött a 15 éves barátjával. Most 24 illetve 25 évesek, és hamarosan összeházasodnak! :)


10 év után is megadta a srác a módját, elvitte Párizsba, és ott kérte meg a barátnőm kezét.


Rajtuk kívül nem tudok még egy ilyenről a környezetemben...


Sajnos manapság ez baromi ritka...a többség szerintem nem cikinek érzi ezt valójában, pusztán csak irigy.

2017. febr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
Ma már szinte csak az megy hozzá élete első férfijához,ha a)nagyon ronda,b)hatalmasak az igények,c)kiállhatatlan a személyisége,d)ezeknek az egyvelege. Ma már fejlettebb az eü annál,hogy a szüzesség elvesztését házassághoz kössék,meg van koton.Más kérdés,hogy valakinek nincs annyi esze,hogy használja és csupasz valaggal ne potyogtassa a kölköket.
2017. febr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kit érdekel ha más akár a világ legcikibb dolgának nézi is? Ha ők megtalálták egymásban az igazit és boldogak akkor jóesetben vígan belenevetnek a rosszakaróik arcába :)
2017. febr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nővérem élete 2. férfijához ment hozzá. :)
2017. febr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem az zavar, amikor mondjuk már egy huszonéves nő több férfival volt az életében, mint ahány éves ő maga.


A férfiakról nem tudok nyilatkozni, mivel a puncit szeretem.


26/F (5 nővel voltam az életben)

2017. febr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!