Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak olyan 'férfias férfiak'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan 'férfias férfiak' akik a 'cuki' lányokat szeretik inkább?

Figyelt kérdés
Szóval nem azt a nagyon nőies, formás 'igazi nőt' hanem inkább az 'aranyosabb', kislányosabb fajtát? És hát hogy az mit jelent, az hogy vékonyabb, (alacsony nem vagyok, 169 cm :( ) kicsi a melle, kicsit infantilisabb (de azért nem idióta, intelligens csak hát na, fogalmazzunk szépen, gyermeki lélek :D rajzfilmeket meg a játékokat is szeretem pl). Nem teljesen az a nagyon vidám 100%-ban (bár tudom hogy a megfelelő ember mellett az lennék) de azért igyekszik. És hogy mit értek 'férfias' alatt? Nehéz megmagyarázni mert csak egyszer voltam olyannal aki mellett tényleg nőnek éreztem magam (egyszer, mint egy éjjel), szóval magabiztos, erős, határozott, de ugyanakkor nem azt érezteti hogy felsőbbrendű (amit az ilyenek nagyon szeretnek sokszor), csak azt, hogy 'megvédi' a nőt ha kell, biztonságban érzed magad mellette. És ugyanakkor kedves is meg aranyos meg intelligens, . :) Kicsit lehet hogy sokra vágyok, de ez csupán csak elméleti kérdés egyelőre. Eddig egyáltalán nem voltak igényeim egyébként, csak mostmár majd ha úgy alakul, olyannal szeretnék kapcsolatot aki tényleg az 'igazi' és tényleg jól érzem magam mellette. :) 22/L
2017. febr. 25. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez kifejezetten tetszik, a rajzfilmek/játékok plusz pont. De, hogy mennyire számítok férfiasnak, azt nem tudom :)
2017. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
195/85 27/F bika 17/6 szeretek pecázni? Na? Követelem a nulla százalékom..
2017. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb férfi akkor érzi jól magát, ha férfi lehet, és egy nő is, ha nő lehet egymás mellett.

Aki ebből kilóg, azok sajnos nem bejövősek a másik nemnek.

Hiába próbálják borogatni bizonyos szervezetek, milyen is az ideális nő, meg férfi, ez még egy darabig úgy lesz, ahogy a Jóistenke megalkotta anno.

Szóval kizárt, hogy egyedül maradj, csak válassz jól. :)

2017. febr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 jó tudni hogy van akinek tetszik az ilyen, és hát ha igaz rád amiket leírtam akkor biztos annak számítasz. ;)


Azért is tettem fel a kérdést, hogy egyáltalán számítsak-e valamire, vagy mindig csak olyanoknak fogok kelleni akik ennek kb. teljes ellentétei. Azért olyan csak nincs hogy valaki egyedül hal meg, remélem. :D

2017. febr. 25. 09:50
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a biztatást, én is tudnék igazi nő lenni egy igazi férfi mellett, csak nem alkatra mondjuk, meg nem is az a nagyon 'komoly' meg folyton vásárolgatós sminkelős 'átlagos' fajta akikért úgy odavannak a legtöbben. :)
2017. febr. 25. 09:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem írsz semmit?? Kettes voltam..
2017. febr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ravasz a kérdés többes száma, ennek ellenére, ha már találkoztál legalább 1 ilyennel, valószínűsíthető, hogy van még. ;)
2017. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#2 te csak poénkodtál, nem tudom mit kéne válaszolnom rá ;)


#7 hát, nagyon remélem, az a baj hogy komoly kapcsolatot ő se akart :'( félek hogy nem tartanak eléggé 'érdemesnek' arra hogy komolyan velem lehessen lenni..

2017. febr. 25. 10:02
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem poénkodtam, ezek az adataim.
2017. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
#2 most szerelmes levelet vár tőled, mert elfelejti, hogy ez nem társkereső. :)
2017. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!