Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mennyire gáz szerintetek? N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gáz szerintetek? N

Figyelt kérdés

Elkezdtem haverkodni egy csajjal, és múltkor beszélt a barátjáról. Mikor kezdte, és mondott valamit ami nekem így nagyon az ideálom egy férfiben, még mondtam is hogy "de jó, szerintem nagyon jó lehet egy ...el járni". Aztán utána megint, megint, és megint olyanokat mondott, amik így nekem NAGYON a gyengéim egy férfiban, de akkor már nem mondtam semmit, mert furán jött volna le, hogy így ennyire az ideálom a f@$zija. Még a végén azt hitte volna hogy ráizgultam vagy ilyesmi.

Mondjuk nem hitte volna rosszul, mert aztán mutatott képeket, és nagyon bejött, főleg azzal együtt, amit már tudtam róla, hogy annyira az esetem.

Amúgy, nekem ez nem ilyen lista, vagy ilyesmi, meg sosem gyűjtöttem egybe még gondolatban sem ezeket a jellemzőket, csak úgy alapvetően ezek a jellemzők mindig felkeltették az érdeklődésemet egy férfiben. Ez a foglalkozás, ez a sport, ez a hobbi. És benne így mind megvan egyszerre, és még jól is néz ki. Meg ez a lány amúgy nagyon aranyos, kedves, vidám, szóval akkor a pasija sem lehet rosszabb, muszáj hogy kedves legyen ő is, normális, meg minden. Úgyhogy így elsőre külsőre, belsőre, életre meg mindenre pont az esetem, és efölött nem tudok egykönnyen napirendre térni.

Tökre tetszik nekem a barátja, nem hajtanék rá vagy ilyesmi, hisz gondolom esélyem sem lenne nála, mivel foglalt, de attól még tetszik, és nagyon szeretnék találkozni vele, mégha csak úgy is, hogy a barátnőjével vagyunk hárman.


2017. febr. 26. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Így szokott ez kezdődni...
2017. febr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
ha ezt már most nem tudod kezelni, akkor ez csak súlyosabb lesz.
2017. febr. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ekkora kamut xDDDDDDDD

Ha mégis, remélem elolvassa a lány, és a következő alkalomkor a fejedet beleveri a járdába! :)

2017. febr. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne találkozz vele, mert lehet elcsábítod, akkor aztán tükörbe nézhetsz! Utána aztán azon is gondolkodj el, ha a lány mellől el tudtad csábítani, más nem tudná Te mellőled?! :)


F/34

2017. febr. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz, de meg fognak tépni mint a sz#rt, ha nem vigyázol.
2017. febr. 26. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!