Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy egy nőnek 35 éves kora utan mar nem lesz senkije?

Figyelt kérdés
Egy gyerekem van, de mar nincs kedvem ismerkedni, sajnos fizikailag se vagyok jol. Ha nem fog baromi "erőszakosan" udvarolni valaki, tuti nem lesz mar senkim...csak attol felek, mi lesz velem oreg koromban.
2017. febr. 26. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Ha nincs kedved ismerkedni, akkor nem lesz senkid. A pasik nem az ablakon fognak berepülni :)


Lehet, hogy most nincs kedved, de pár év múlva másképpen gondolhatod. Ne rágódj most ezen.

2017. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A legrosszabb ***** válasza:
25%
Elég szomorú, hogy pánikból mindenféle jöttmenttel képes lennél összejönni, mert ugyan nem írtad ezt így le ilyen formában, mégis érezni rajtad, hogy minden mindegy alapon bárkivel összeállnál, csakhogy ne legyél egyedülálló. A 30-on túli nők valahogy mind bekattannak, aztán csodálkoznak, ha ismét és ismét beválasztanak a férfiak legaljából.
2017. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Költőnő? ***** válasza:
67%
Miért is udvarolnának erőszakosan.
2017. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#2


Más nemigen akad szabadon 35 felett. A jobb férfiak akkor vagy boldog házasságban vannak, vagy "csajoznak a merdzsóval"

2017. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy van. Erőszakosan meg csak beteg emberek udvarolnak, szóval így magadat szívatod.
2017. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért állna össze bárkivel minden mindegy alapon, hát leírta hogy nem ismerkedik...

Én is így vagyok vele, csak négy évvel idősebb vagyok nálad. Ne punnyadj ebbe bele most, mert utána már egyáltalán nem fogsz vele foglalkozni, ne a negyvenes éveidben pánikolj be.

2017. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet barmikor vkije,de ha igy gondolkodik nem valoszinu.
2017. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mi garancia arra, hogyha ismerkedsz, akkor lesz veled valaki öregkorodban? következő 30 évben talán nem hagyhat el?
2017. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pff...igen...van olyan.
2017. febr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
az erőszakos-t idézőjelbe tettem, úgy értem, kitartóan...de mindegy sajnos én is azt lattam, aki normalis boldog kapcsolatban el :( aki megtetszett esetleg, az normalis volr és persze nem független...borzasztó ez az egesz, nem tudtam, a nőknek ilyen neHez ismerkedni 30 felett
2017. febr. 27. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!