Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú haverom, teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú haverom, teljesen belé estem, hogyan kelthetném fel a figyelmét?

Figyelt kérdés
Ápolt a hajam, de sajnos vállig ér,sajnos szemüveges vagyok de jól áll, és nyáron meg lesz a lézeres szemműtét is, kell fogszabi, viszont már az is folyamatban van, igyekszem stílusosan öltözködni, kitetováltattam a szemöldököm mert kellett..mit tudnék még tenni? Kivágottabb ruhát vegyek fel? Vagy micsoda? Szoli is rámfére..bocsánat nem hisztizni akartam, de ha ezekre úgy figyelek akkor mit tehetnék még? Normális vagyok vele
2017. febr. 26. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

"kitetováltattam a szemöldököm mert kellett"

biztos nagyon kellett...


"Szoli is rámfére"

aha...


és mi van ha neki nem jönnek be az ilyen cicababák, mint te? hanem a normális szolid lányokat kedveli?


24F

2017. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Fú, mert ha tiszta mű leszel, akkor biztosan tetszeni fogsz neki.

Inkább személyiségben változz, ne a külsődet rondísd el szolival meg ilyen vackokkal.

2017. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Már tetovált szemöldök is ronda, de a szoli is felesleges.

Ha még kivágott ruhát is felveszel, biztos ribinek néz.

2017. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szálazott tetoválás, szinte nem volt szemöldököm, ezért kellett, és nagyon fehér vagyok sajnos, szerintem ez senkinek se tetszik..de Köszi a válaszokat:)
2017. febr. 26. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:

#4:

hát nem tudom, nekem pl pont a fehér bőr tetszik, a szoláriumos csajok egyáltalán nem jönnek be...

először érdeklődj mielőtt olyat csinálsz "amit csak miatta vállalsz be"...


24F

2017. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"haverom" újabb remek példa a fiú-lány ártatlan barátságra :)
2017. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi nem kell már ezeken felül, csak tégy egyértelmű szexuális utalásokat, közeledéseket. Legjobb, ha úgy tekintesz rá, mint aki nem fog visszautasítani, csak elvehetnéd tőle, amit akarsz.:) Ne nagyon kérdezgesd, ne nagyon várj tőle biztatást, csak mutasd meg neki, hogy szexuálisan potenciális partner vagy neki.
2017. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. febr. 26. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem akarok bántó lenni. De próbáld meg külső szemlélőként megnézni a kérdésedet. Annyira... szánalmasan hat. Egy lány beleszeret egy fiúba, és összetöri magát hogy a lehető legvonzóbban nézzen ki, és észrevegye. Ez borzasztó. Ha úgy nem figyel fel rád ahogy most vagy, akkor nem vagy az esete, később sem fog, szemüveg nélkül sem fog hirtelen vadítónak találni, érted? És bizony hogy esélyed sincs a továbbiakban a külső dolgokkal hatni rá. Írtad normális vagy vele. Na ez végre nem külsőség, ezen a vonalon indulj el. Finom flört, rejtélyeskedés, legyél izgalmas, meg titokzatos, akivel történnek dolgok, de akit ő sosem ismerhet ki teljesen. Érd el hogy más férfiak közeledjenek, egy csapásra kívánatosnak fogsz tűnni a szemében. Ne csak kedves legyél vele, talán nem is ez a legfontosabb ahhoz, hogy beinduljon nála a kémia. Hanem húzzad kicsit, viccelődj vele, nevessetek együtt, incselkedj, valami kis "szívatás", de játék szinten. Legyen olyan is hogy keres, de csak sokára állsz a rendelkezésére, mert éled az életed, dolgod van. Persze ha beszélgetni akar veled, mindig légy ott beszélgetni vele. A külsődet ne spilázd túl, már olyan részletkérdés amiket írsz, hogy nem jelent SEMMIT. A számára dögös nőkre kócosan és otthoni ruhákban is felfigyelne, smink nélkül.
2017. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó ötlet utolsó, Köszi 😉
2017. febr. 27. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!