Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok ehhez? (tetoválás)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez? (tetoválás)

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá, ha a párotoknak és az ő exének lenne egy közös tetoválása? Ugyan mind a kettőjüknek van új párkapcsolata, de megválni nem akar egyikőjük sem a tetoválástól. Egyébként egy egyértelműen "szerelmi tetoválás". Ja és a párotok közölné, hogy többet senki kedvéért nem csináltatna tetoválást. Zavarna titeket? Vagy könnyen túl tudnátok lépni rajta?

2017. febr. 27. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna. Jól esne, ha legalább megpróbálná módosítani a tetoválást, valami mást kihozni belőle. Nem azzal van baj, hogy volt valakije, de bunkóság elvárni, hogy a másik folyamatosan a közös emléket nézze és jó képet vágjon hozzá.
2017. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna. Ha már semmit nem jelent az exe, akkor takartassa le. Az a része nem zavarna, hogy többet senkivel sem, alapból h*lyeségnek tartom az ilyen páros tetkókat, hiába vagyok eléggé kivarrva. Hibázni mindenki hibázhat, de ha ezt belátja az ember, akkor illik helyrehozni a tőle telhető legjobb módon (takarás, lézeres eltávolítás).
2017. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A legrosszabb ***** válasza:
4%

Összejönnék egy partira a csajjal, megmutatnám neki a farkamra tetovált "szeretlek Zsuzsi" feliratot, és ha hirtelen nem tetszene neki (mert hát ha neki nem tetszik az enyém, akkor nekem mi alapon tetsszen az övé), s ellenkezne, akkor jól megdugnám, majd ráejakulálnék a "közös" tetoválására, aztán kihajítanám a csajt a francba.


Nagyon nem bírom azokat a nőket, akik szerelemből szarrá varratják magukat.

2017. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így zavarna. Nem elég, hogy a másik kapcsolata nyomát viseli, elzárkózik egy ugyanolyan dologtól más emberrel kapcsolatban.
2017. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen tetoválás?
2017. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Ez a "szerelmemmel közös tetoválás" dolog szerintem eleve nagy hülyeség! Az teljesen más dolog, ha valaki a családtagja vagy a gyereke nevét varratja magára. De az hogy az épp aktuális szerelmének a nevét, vagy egy közös tetoválást nem is szabad! Egyszer minden véget ér, elmúlik a szerelem, és bizony egy új kapcsolatnál elég zavaró tud lenni. Pláne a név. Mert tegyük fel hogy az excsaj "Linda" (ez a név van a pasin) az aktuális barátnő meg "Tamara". Na most ez hogy néz ki?! Eleve rosszul esne, hogy a pasim karján egy màsik nő neve/vagy vele készült közös tetoválást kell néznem éjjel-nappal. Szóval engem zavarna! Bár engem még az is, ha a pasim az excsajával vagy annak a barátnőivel beszélget:D
2017. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem különösebben örülnék neki. Ha majd aktuális lesz, akkor szeretnék én is közöset, tehát nem ítélem el az ötletet, de így, hogy az exre emlékeztet (engem is), zavaró. Legalább takartassa le, vagy alakítsa át.
2017. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szeretlek Józsi
2017. febr. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ugyanaz van rájuk tetoválva, egy szimbólum és pont ugyanott is van. Nem akarok egyébként emiatt szakítani vele és korábban ennyire nem is zavart. Olyan mintha nagyon ragaszkodna (mindkettő!) ehhez az apró emlékhez. Nem tudom meddig bírom ezt nézni...
2017. márc. 2. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!