Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagyon szeremes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon szeremes vagyok egy híressegbe de tudom hogy sosem lehet az enyém. Mit csináljaaaaaaak?!

Figyelt kérdés
Kérlek segirsetek nem bírom tovább nincs igy ertelme az életemnek 😢😢😢😢😢

2017. febr. 27. 21:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Pálinkát..
2017. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Várj, előbb vagy utóbb úgyis felnősz.
2017. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyél gumicukrot. ;-)
2017. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Lekváros buktát, mert azt szeretem... :-)
2017. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A legrosszabb ***** válasza:
Hagymás, gombás, paprikás, kukoricás, baconös tojást reggelire. Nagyon korán kelek, nem akarok vele hajnalban szenvedni. :s
2017. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Kibe vagy szerelmes?
2017. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én egy fodddballistába voltam régen szerelmes. (Amikor még nem nagyon volt net.) Kinyomoztam a címét a könyvtárban és zöld levélpapíron - ami elég drága volt - levelet írtam neki, hogy jól fodddballozik és kérek tőle egy képet. Sajnos nem válaszolt. Már megöregedett azóta és drogozott is. Majd egy szép emlék lesz ez számodra, addig nézegesd és álmodozz róla.
2017. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Világbékét.
2017. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
#7 Haha ez magamra emlékeztet :D Én egy sorozat főszereplőjébe voltam szerelmes 11 évesen, és szintén a könyvtári internetről próbáltam írni neki. Viszont abszolút nem értettem a nethez, fogalmam sem volt mi az a böngésző, kereső, hogy néz ki egy e-mail cím stb. :D Akkoriban még úri mulatságnak számított az internet otthon. Végül a Tv csatornának sikerült egy üzenetet írnom, hogy este 10 helyett lehetne-e 9-kor adni a sorozatot, mert a szüleim nem engednek addig fent maradni. :D
2017. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7-es csak nem Maradona?
2017. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!