Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti már tapasztaltatok ilyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már tapasztaltatok ilyet? Randin olyan forró volt a srác, mintha láza lett volna, a szerelem vagy a vágy ilyenre képes?

Figyelt kérdés

Szóval. Eddig 2 férfi volt az életemben, és mindkettejüknél észrevettem, hogy néha amikor randin közel kerülünk egymáshoz (pl. összebújás egy padon), olyan forró volt az egész teste mintha lángolna. Soha nem hallottam ilyenről, és velem sem fordult elő, nagyon meglepett. Ágyéktájon oké, arról tudok is, ha izgalomba jön.

De az egész teste mitől lesz forró valakinek? Szerelem? Vagy testi vágy?

(Akinek nem szervi megbetegedés okozza, mielőtt valaki kezdődő influenzával jönne:))

Plusz kérdés: megbízható jelnek tekinthető arra hogy a férfi komolyabban is tervez velem?



2017. márc. 31. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
:D szerintem szimplán beteg, vagy csak te voltál szétfagyva! :P
2017. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Ebola.
2017. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyan ezt tapasztaltam. Szerintem kimelegedik a vágytol:p de a férfiak biztok okosabbak ebbe :)
2017. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Hátha télen bújtok össze a padon, hamar megbetegszetek.
2017. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként ha a vágytól bemelegszik is, az, hogy függ össze, hogy komolyabban gondolja veled. Azután követő fél órát biztos.
2017. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Nos, ez lehet influenza, nátha, tüdőgyulladás, dengue-láz(bár Magyarországon nem igazán fordul elő), veszettség, ebola, vírusos agyvelő-gyulladás, valamilyen autoimmun betegség vagy allergia, és még egy sor egyéb megbetegedés.
2017. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi különös. Fűti a vágy. A nőknél ugyanígy lehet ilyen. Az viszont nem egyértelmű, hogy maga az érzés okozza, vagy konkrétan a személyed. Pont ezért az utolsó kérdést is nehéz megválaszolni - ehhez nagyon sok egyéb jelet is figyelembe kell venni(hozzád hogy viszonyul, hogy viselkedik, amikor együtt vagytok, stb...).
2017. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasim is ilyen, beszéltünk is erről. Az izgalom okozza ezt.

Arra,hogy a férfi komolyabban tervez-e Veled ez nem biztosíték, csupán azt jelzi,hogy szexuálisan vonzódik Hozzád.

2017. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 3 válasz hasznos is volt, ment rájuk a zöld. Aki pedig a betegségekkel jött az kapta a pirosat, direkt kiemeltem hogy azt hagyjuk, így egyáltalán nem volt poénos kár volt vele fáradni. De asszem gyakorihoz képest elég jó arányt kaptam!
2017. márc. 31. 11:13
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez nem ezen múlik, egyszerűen emberfüggő. Én is valahogy rengeteg hőt adok le, a barátom is mindig mondja, hogy milyen forró a bőröm. Szerintem nem kell ebbe többet belemagyarázni.
2017. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!