Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok évek óta egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok évek óta egy nőbe, de neki a jóképű-macsó férfiak tetszenek. Van egy ilyen barátom (miattam nem jön össze a csajjal) érdeklődnek egymás iránt. Segítsek összejönni nekik?

Figyelt kérdés

Tudja a csaj is hogy mit érzek iránta, de csak haverok vagyunk. Egyszer full részegen elmondta hogy mennyire nem tetszem neki és ez az egyetlen akadálya. Szerencsére nem emlékszik rá.

A haverom elég rendes, stb. Úgy vagyok vele hogy inkább lássam mellette mint valami bunkóval. Viszont sokszor panaszkodtam neki a csajról, tud mindent, ezért nem akar összejönni vele, mert nekem rosszul esne. De nagyon tetszenek egymásnak, ezt a vak is látja!


Most rajtam múlik a dolog, nekem kell összehoznom őket mert maguktól nem fog összejönni. Hogyan segítsek nekik? Mivel győzzem meg a haveromat? Arra gondoltam hogy kitalálok egy csajt magamnak akivel most ismerkedtem meg, akkor lehet hogy mer lépni.


2017. ápr. 4. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rendes a barátod és te is nagyon rendes vagy!

Szerintem mondd el a barátodnak, hogy nyugodtan kezdjen a csajnál, mert te sajnos esélytelen vagy és inkább ő legyen mellette, mint más, ez nem fog a barátságotok rovására menni.

Ezenkívül ne szervezkedj, az sosem vezet jóra, hagyd a dolgokat a maguk menetében alakulni!

2017. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szervezkedni ne kezdj el a barátod háta mögött. Igazi barátok szemtől szemben intézik a dolgaikat, így korrekt. Beszélj vele őszintén.

Amúgy le a kalappal, ritkák az ilyen korrekt emberek manapság.

2017. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Arany ember vagy hallod-e!
2017. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben én csak annyit tennék, hogy jelezném, hogy engem nem zavar, ha esetleg összejönnek. Ennyi. És utána majd az idő szépen megoldja a dolgot, meg ők ketten.
2017. ápr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy részedről nincs akadálya, hogy együtt legyenek. A többi már az ő dolguk. Nem kell bonyolítani a helyzetet. Nagyfiúk és nagylányok már.
2017. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Na,a te haverod egy igazi anti-magyar pasi.Jóképű és normális is egyben.Ebben az országban elég ritka kombináció(mondjuk nőben is egyre ritkább a szép és kedves).
2017. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megmondtam neki hogy nyugodtan összejöhet a csajjal ha akar, nem fog zavarni és bekavarni sem fogok. Azt is elmondtam azért hogy ne várja ha úgy lesz, hogy hármasban fogunk eljárogatni vagy ilyesmi. Az sok lenne nekem.


Úgy tudom már írt is neki, de megmondtam neki is és másoknak is hogy nem kell nekem beszámolni részletesen róluk (rögtön jelentkeztek más barátok, hogy " tudtad hogy xy írt z-nek? Blablabla)

2017. ápr. 5. 13:18
 8/8 anonim ***** válasza:
A lehető legjobban intézted, kedves Kérdező!
2017. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!