Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a legokosabb lépés ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legokosabb lépés ebben a helyzetben? Mit kellene tennem? Szükségem van a tapasztalatokra. Írom lent.29/F Kockáztatok. Csajok véleményei jöhet. Nem voltam még ilyen szituban.

Figyelt kérdés

Egy csajba szerelmes lettem négy évvel ezelőtt, elég jó haverok lettünk; elmondtam az érzéseimet is, hogy szerelmes lettem belé, azonnal csókolóztam vele, de egy kis idő után azt mondta sajnálja, de nem akar engem, nem érez szerelmet.


Jó, én mondtam, hogy akkor hagyjuk. Ő ment a maga útján, én az enyémen. Ez idő alatt én kihevertem őt. Persze egy városban lakunk, mindig láttam őt a piacon, itt-ott ettől függetlenül, meg váltottunk egy pár szót, de leszálltam róla.


Most viszont négy év után összeboronált vele az élet. A lényeg az, hogy egyre többet dumálgat velem, ráadásul elhívtam egy szabadidős tevékenységre, ahol csak ketten leszünk, és elfogadta tőlem. De ő abban a tudatban él, hogy nem akarok tőle semmit. Én viszont tudnék neki esélyt adni a kapcsolat kibontakozására. Csak haveri alapon állok a csajhoz. Azóta azt veszem észre, hogy jobban dumálgat velem.


Szerintetek van esélyem nála? Lehet ebből valami? Mert régen is haverok voltunk, tehát megvan rá az esély, hogy nem akar többet, csak szeret velem lenni. Tegyük fel, hogy megakarom hódítani, idáig eljutottam, hogy elfogadta a meghívásom. Hogyan lehet a legtöbb esélyem arra, hogy meghódítsam?


Ha a barátja leszek, legalábbis ezt játszom, akkor lehet, hogy csak barátként maradok a szemében? Mondjam el neki az érzéseim? Vagy mikor a legalkalmasabb ez?


Én kockáztatok most, ha nem jön össze, akkor továbblépek. Csak így hozta az élet, hogy mind a ketten egyedül vagyunk.


Köszi előre is.



2017. ápr. 5. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Csak most hagyj neki időt arra, hogy érzések alakuljanak ki benne. Úgy foglalkozz vele, mintha valóban barátnőd lenne, de ne csókold meg, ne beszélj neki arról, hogy szereted. A nőket az idő előtti ömlenygés taszítja, mert úgy veszik a pasi azonnal az övéké, nem kell értük semmit tenni, nincs bennük semmi érdekes, vonzó. Ők igy gondolkodnak.

Szval, nyugodtan, mehet minden, de nincs csók, illetve nincs -de nagyon szerelmes vagyok beléd-ömleny.

2017. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Köszi. Jöhetnek még a válaszok.
2017. ápr. 5. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is hagynék neki időt.

Azért néha bókolgass neki, de ne nyomulósan.

Én már voltam hasonló sziuációban. Egyik fiú barátom többet szeretett volna barátságnál, nekem sem volt azért közömbös, de nem akartam összejönni vele mégsem, mert nem akartam a barátságumkat ez miatt felrúgni. Aztán összejött egy lánnyal, aki nem engedte neki, hogy barátkozzunk. Mai napig fáj, hogy ez miatt megszakította velem a kapcsolatot.

2017. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez veszélyes is lehet rádnézve.

De ha nem törsz le egy újabb visszautasítástól, akkor semmi gond, egy próbát megér.

2017. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már nem török össze úgy, mint előtte, mert nem élem úgy bele magam. meg is edződtem egy kicsit. Türelmes leszek, de ha látom egy idő után, hogy semmi értelme, akkor mennyi. maradok vele a baráti szinten, de nem fogok már ennyire közel lenni hozzá. Majd kitalálom, hogy miért nem érek rá meg ilyesmi.
2017. ápr. 5. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem merül 29 évesen, hogy igazat mondasz? Mi szükség erre?
2017. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kezdettől fogva flörtölnék vele és akkor levágja a szitut. Ha tetszik neki akkor hagyja, ha nem akkor lekopik.
2017. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
13:42-es: mert ez a szitu érdekes, és nem biztos, hogy hódítás szempontjából egyből vallanom kellene neki. Írhatsz bővebb választ is, szívesen veszem.
2017. ápr. 5. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!