Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira szerelmes vagyok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szerelmes vagyok hogy nincs étvágyam, alig bírok lenyelni 1-2 falatot naponta, van valami hatásos tippetek?

Figyelt kérdés

Esetleg valami gyógyszer stb?

Túlérzékeny vagyok szerintem, nagyon megviselnek az ilyen erőteljes lelki dolgok.

Főleg a viszonzatlan szerelem. Kifacsar.


Na de nem lelki tanács kell, mert azt az idő megoldja.

Étkezési! :) köszi!!!


L 27


2017. ápr. 6. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én reggelente nem tudok enni, pedig munkám miatt nem tehetem meg, hogy ebédszünetig várjak (közben nincs lehetőség étkezni).


Nekem az vált be, hogy iszom egy fehérje shake-et reggel és rakok bele egy kis zabpelyhet. Könnyen csúszik és nagyon tápláló, olvass utána.

2017. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
én szívesen adok fehérje shaket!
2017. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért viszonzatlan? mesélj
2017. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki kellene szerelmesedned, pláne ha viszonzatlan! És ha teheted sokat járni társaságba, hátha jön valaki, akibe megint bele tudsz szeretni és aki részéről nem marad viszonzatlan. Az étvágyad is vissza fog jönni! :-)
2017. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha étkezési tanács kell akkor nem tudom miért ide írtál egyébként.
2017. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!