Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem beleszerettem a 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem beleszerettem a 10 évvel idősebb ének-tanárnőmbe. Bevalljam neki vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 7. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne égesd magad, és ne keverd bajba tanárt (ha esze van, a vallomásodat jelenti az igazgatónak, aki pedig majd szépen elbeszélget veled és kedves szüleiddel), a kortársaid közül válassz párt magadnak.
2017. ápr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok diák. 27 vagyok:D
2017. ápr. 8. 00:00
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

de diák vagy, ha az énektanárnődről beszélsz.

mindegy hány éves vagy, az a lényeg, h. tanár-diák kapcsolat van köztetek, és ezt nem szabad átlépni.

2017. ápr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

ne valld be, hanem közelíts felé

beszélgess, vicceskedj, érd el hogy legyetek kettesben, érintsd meg a kezén , a karján

2017. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vegyél tőle külön órát
2017. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Miért lenne diák? Lehet, hogy autodidakta mód tanul énekelni iskolán kívül magánének tanárnál. Ahogy mondták, érdeklődj felőle magánéletileg is, hogy milyen programja volt/lesz hétvégén, kedveskedj neki, vihetsz csokit olykor, ugrasd, figyeld meg, hogyan reagál a "véletlen" érintéseidre. Elhúzza-e magát, vagy hagyja. Ha utóbbi, akkor ebből szex lesz (már, ha nincs férjnél és se kutyája, se macskája)! :D
2017. ápr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

ha magántanárnál tanul akkor is diák.

hihetetlen ostoba vagy, ha ezt nem látod.

2017. ápr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok diák. 27 vagyok:D


akkor miért a "tanár, tanárnő, szerelem" kulcsszavakat adtad meg?

nem tudom miért kell kamuzini.


ha valóban nem vagy a diákja, a kérdést is rosszul tetted fel.


beleszerettem egy 10 évvel idősebb nőbe, kb. így kellett volna.


sztem te a diákja vagy, és 27 sem vagy, különben ez nem okozna gondot.

2017. ápr. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne valld be, de nyomulj rá, flörtölj, hívd randira, smárold le stb... :)
2017. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27-37 között már nem nem sok a korkülönbség.17-27 között még necces lenne,de így nyugodtan összejöhettek. Házaspárt is ismerek 13 év korkülönbséggel a nő javára.
2017. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!