Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy soha nem lehet túllépni az exen? Vagy minden szerelem felülírható?

Figyelt kérdés
Valószínűleg véget fog érni egy elég komoly kapcsolatom, és még mindig ugyanúgy szeretem az illetőt, mint az elején. Sosem volt rózsaszín köd, az elejétől fogva láttam a hibáit, de azokat megtanultam elfogadni és még szeretni is. Minden apró gesztusába, kimondott szavába, az egész nagyszerű lényébe szerelmes vagyok. Nem hittem régen az igaziban, tudom, hogy mindenkinél lehet találni egy sokkal jobb embert. Viszont szerintem az igazi talán ott kezdődik, hogy tudod, hogy lehetne más, de nem keresed, mert neked ő kell. Az összes szomorúsággal és örömmel együtt. Voltak már előtte kapcsolataim, voltam szerelmes is, de ilyen mély elköteleződést és szeretetet még senki iránt nem éreztem. Nagyon félek, hogyha vele vége, bezárom a szívem és senkit sem fogok tudni szeretni és mindenkiben csak őt fogom keresni...

2017. ápr. 9. 12:59
 1/4 Izabella220 ***** válasza:
Mivel most még friss lenne a szakítás,ezért normálisak a félelmeid.De hidd el mást is tudnál így szeretni de ne kövesd el azt s a hibát hogy azokat az értékeket keresd az új párodba ami csak azért érdekes mert a volt pasidra emlékeztet.Új társ,új kapcsolat új érzések.Légy nyitott és csak akkor kezdj egy új kapcsolatba,mikor már lezártad a múltad.
2017. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De lehet, csak nehéz. De egy nagyon mély kapcsolatnál ahol "nem a rózsaszín köd van" de ugyanakkor ő a tökéletes másik feled és senki más nem kell, szóval ha tényleg nagyon mély volt a kapcsolat akkor nagyon sok idő.


Van amikor rövidebb , van amikor hosszabb, itt nagyon hosszú lesz, amíg nem jön valaki akibe majd beleszeretsz.

De akkor is ott lesz az emlékeidben.

És sajnos nagyon nehéz túllépni egy ilyen kapcsolaton.


Nekem 7 hónapja tart már de még mindig rá vágyom, volt 2 úgymond szexpartnerem, próbáltam ismerkedni is, de nem tudtam csak rá gondolni senki másra, még most is. Egyszer talán könnyebb lesz. Kicsit azért könnyebb mint az első 1-2 hónap de még mindig nem tudtam tullépni rajta.

2017. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Neked kedves második meg kitartást! :)
2017. ápr. 10. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked is :)
2017. ápr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!