Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van meg rajtam kivul aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sweetchocolate kérdése:

Van meg rajtam kivul aki nem adja konnyen magat, szuz meg, nem konnyen megszerezheto, komoly kapcsolatra vagyik, es fontos szamara egy emberben a belso is nem csak kulso?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon boldog hazassagom lesz. Nem jovok ossze akarkivel, keresem a megfelelo lanyt. Szuz vagyok, es nem szegyellem! Csak a hazastarsammal fogok szexelni, mert egyedul az ember hazastarsaval szabad. Van mas is hasonloan? 23 eves vagyok es fiu

2017. ápr. 9. 22:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
77%
Troll támadás...?
2017. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
88%

Semmit nem tudsz még az életről és így nem is fogsz tudni.

Tapasztalat nélkül nem lesz boldog házasságod ezt már most megmondom. Nagyjából olyan amit mondasz, hogy te majd

könyvből megtanulsz rallyzni és baromi jó versenyző leszel.

Persze a te életed, te döntöd el, hogy hogyan alakítod. Másoknak is számít a belső akik kapcsolatban vannak. Nehogy azt gondold, hogy minden házasság előtti kapcsolat csak felszínes képmutatás.

2017. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
28%
Minden jó lesz, ne félj
2017. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem te csinálod jól.
2017. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
36%
Kb. hasonló elképzeléseim vannak, kivéve a házasságot, azt elavult, ósdi dolognak tartom, és nem hiszek abban sem, hogy az első kapcsolatom egyből életre szóló is lesz. Ettől függetlenül csak komoly kapcsolat jöhet szóba, szex szintén csak komoly kapcsolatban.
2017. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:

Nezd meg a mai hazassagok hany szazaleka valas.

En mire odaerek hogy meghazosodok, ugy gondolom kesz leszek ra.

En a hazassagot boldogsagkent ertelmezem reszben.

Lehet sokaknak sajnos nem az, de sok mindent meg kell tenni hogy boldog legyen a hazassag. 2 oldalu, ha mind a 2 ember a masik javat keresi, tul nagy baj nem lehet. Persze, jol kell valasztani, az embernek magahoz illo tarsat.

2017. ápr. 9. 22:15
 7/73 anonim ***** válasza:
71%
Ezt miért kérdezed? Félsz, hogy lúzer vagy, ha más nem viselkedik így? Ez érthetetlen... Azért nem értem, mert az hogy te mit akarsz csinálni az csak rád tartozik, senki nem szólhat bele. Ha így akarod, csináld így, nem kell külön megkérdezni. Ha meg nem vagy biztos benne, akkor ne így tedd fel a kérdést.
2017. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:
Utolso, ha olvastad a kerdest, van e meg rajtam kivul
2017. ápr. 9. 22:18
 9/73 anonim ***** válasza:
95%

"En mire odaerek hogy meghazosodok, ugy gondolom kesz leszek ra.

En a hazassagot boldogsagkent ertelmezem reszben. "


Megsúgom, szinte minden olyan ember aki házasodik ugyanígy gondolkodik... Azt hiszed különleges vagy ilyen nézetekkel pedig nagyon nem. Mint mindenben, itt is az alapokkal kell kezdeni. Mesterszakács sem leszel egyből az első megfőzött ételeddel...

2017. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:
Semmitol se felek, sot orulok hogy igy gondolkodok! Erdekelt volna van e mas is igy, vagy masnak mindegy e ez a dolog??
2017. ápr. 9. 22:21
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!