Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A 17-22 éves fiúk miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 17-22 éves fiúk miért nem hiszik el, hogy vonzódhat hozzájuk egy idősebb lány? 24/L

Figyelt kérdés
Már többször volt,hogy ismerkedni,beszélgetni próbáltam velük,de mindig mondják,hogy á,úgyse komoly,és lelépnek.Most is tetszik egy 18 éves,nagyon srác de ő is azt mondja,hogy nem hiszi el,hogy szexen kívül akatok tőle mást.Fiúk,miért csináljátok ezt?

2017. ápr. 10. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

20 vagyok s jelenleg is egy 32 éves nővel beszélgetek, s látok ilyenre esélyt.


Ne általánisíts.

Valószínűleg nagyon éretlennek érzik magukat.

2017. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

A 17-22 pontosan az a korosztály, ami nem egy korosztály, hanem minimum 2, de inkább 3.

Én 17 évesen 50 kilós, pattanásos arcú, puncifejű iskolás srác voltam. 18 évesen teljesen megváltoztam. 19 éves koromban ismertem meg egy 26 éves nőt, akivel tökéletesen egyenlőek voltunk, sosem éreztem azt , hogy ő idősebb. Innentől kezdve már mindenki minimum 25-nek tippelt. Most vagyok 22 és úgy érzem, hogy 19 éves koromtól kezdve ez a végleges énem, mind komolyságban, mind értékrendileg. Nem változtam észrevehetően, csak egy kicsit bölcsebb lettem, míg a korosztályom a mai napig nagyon vegyes ilyen téren. Vannak akik 25 évesen sem olyan komolyak, mint amilyen én voltam iskolás koromban... Szóval teljesen beletaláltál abba a korosztályva, ahol még akármilyen emberbe belefuthatsz.

2017. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19 évesen egy 27 éves nőt kefélgetek, 31 évest is vágtam már gerincre, 24 éves meg má 16 évesen megvolt, de marhára nem hiszem el,hogy vonzódnak hozzám az idősebb csajok...Annyi lehet,hogy kapcsit nem akarnak .
2017. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindíg is az idősebb lányokat szerettem, szóval még előny is lenne :)
2017. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Azért lépnek le mert beteg vagy! És már öreg vagy hozzájuk!
2017. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért is utolsó? pasi lehet idősebb, de csaj nem ?
2017. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!