Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A páromnak felhoztam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak felhoztam, hogy szilveszterkor menjünk el kettesben valahova romantikazni, erre (többi lent)?

Figyelt kérdés
Erre nem nagy örömmel, kicsit furcsán azt mondta, hogy hol van az még, én meg kivágtam magam ebből. Tudjátok, hogy 3 hónappal előtt már csak a maradékból lehet válogatni, én pedig mindig vágyakoztam egy ilyen romantikázós kikapcsolódós szilveszterre. Neki is biztos jól esne a kikapcsolódás. Néha-néha eljutunk étterembe, de én egy kis közös pihenésre gondoltam, sok kirándulós tervünk volt, de gyakran el kellett halasztani valamiért. Az elfoglaltság és a munka miatti összeegyeztethetetlenség miatt nehéz bármit is szervezni, ez meg legalább ünnepekkor van. Nekem fontos hogy ne laposodjon el a kapcsolatunk és azért "reagálom túl", és mert nem tudunk szinte semmit összehozni a munka miatt.
2017. ápr. 10. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Hát én is kiakadnék a párod helyében, hogy már áprilisban a szilvesztert kelljen tervezni.
2017. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Jogos. A nyaraláson kellene gondolkodni..
2017. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Őszintén, én körberöhögtelek volna, és megkérdeztem volna, hogy részeg vagy-e vagy beszívtál, hogy már áprilisban a szilvesztert szervezed.

A faszid még tök kulturáltan reagált :D

2017. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Na megkérdeztem a férjemet, hogy mit szólna egy szilveszteri romantikázáshoz.Amúgy mi mindig itthon vagyunk olyankor, gyerek nincs.És azt mondta, hogy "De jó lenne,örülnék neki, kinéztél valami helyet?"

Szóval embere válogatja, de köszi a tippet, most körül is nézek.

2017. ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ne nekem kelljen már elnézést kérnem hogy megfordult a fejemben a romantika, mert a párom külföldön dolgozik és ritkán látom. nem megmondtam hogy nem tudunk szinte semmit megszervezni?

kedves utolsó, te legalább átlátod a helyzetet.

2017. ápr. 10. 17:42
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

4-es vagyok.Szerintem nyugodtan nézz ki valamit, aztán mutogasd neki ami nagyon tetszik.Nem baj ha messze van az időpont, legalább van mit várni és álmodozni, hogy milyen jó lesz.

Szerinem, ha konkrét helyet mutatsz neki akkor más lesz a reakció.

2017. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

"ne nekem kelljen már elnézést kérnem"


Nem kell elnézést kérned, de nekünk se kelljen már elnézést kérnünk, hogy nem értünk egyet veled.

Te meg ne az alapján ítéld már hasznosnak a válaszokat, hogy egyetértően bólogatnak-e, vagy sem.


Ha meg mégsem a véleményünkre vagy kíváncsi, hanem egyetértő bólogatásra vágysz, akkor ne ide írj ki kérdést, hanem vedd fel a telefonra a hisztidet, hogy milyen köcsög a faszid, és játszd vissza, ahányszor csak akarod, és akkor hallhatod az egyetértő dumát éjjel-nappal.

(Esetleg vegyél egy papagájt, az is nagyon jól tudja ismételgetni, amit elmondasz neki)

2017. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező!Az 51%-os válaszolót ne vedd figylembe, fruszrált egy pi csa lehet :D

Nézz ki valami helyet, dugd a párod orra alá, hogy oda szeretnél menni és kész.Úgy már nem olyan távoli a dolog.

2017. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

En nem mondtam, hogy kerjetek elnezest, de hogy ilyen hangnemben valaszoljon a tobbseg az felhaborito.

Koszonom a tippet, altalaban az van hogy ugye o nem er ra es engem szokott megbizni a tervezessel, en kinezek par dolgot es dontunk. Lehet ez lesz most is :)

2017. ápr. 10. 18:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Hallod, le vagy maradva, én már a jövő évi nyaralást tervezgetem :-D szerintem nincs ezzel semmi baj, az akciós repjegyre jó előre kell tervezni. Így jutottunk el tök jó helyekre sokkal olcsóbban mintha uccsó pillanatban kaptam volna észbe.
2017. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!