Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezte már azt férfi, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezte már azt férfi, hogy a nők egy kapcsolatban állandóan ki akarják forgatni magából, ezért inkább egyedül marad? Ez lehet jogos döntés?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, hogy 30 fölötti vagyok.
2017. ápr. 18. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Jogos mindenképpen. Aztán hogy értelme is van-e, az más kérdés.
2017. ápr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így érzem.

Hogy jogos-e, vagy sem, az egy értelmetlen kérdés, törvénybe nem ütközik, tehát nyilván jogos.

Hogy okos, reális döntés-e, azt majd az idő eldönti.

Lehet, hogy meg fogom bánni 10-20 év múlva.

2017. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Látod, ez a baj, hogy meg fogjuk bánni. Ugyanakkor a legtöbb nő, akivel találkoztam, az egész egyszerűen mindenben hibát talált, ezért egy barátnő elfogyasztása után feladtam.
2017. ápr. 18. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azt írtam, hogy LEHET, hogy meg fogom bánni. Lehet, hogy nem, lehet, hogy életem legjobb döntése lesz ez.

Azt viszont már BIZTOSAN tudom, hogy volt eddig 2 hosszú, együttélős, eljegyzős, gyerektervezős, stb. kapcsolatom, meg még azelőtt 2 elég komoly, szintén hosszú kapcsolatom, és mindegyiknek a végén végül megbántam, hogy belementem.


Úgyhogy a megtapasztalt racionalitás jelenleg azt sugallja számomra, hogy nekem ez nem pálya.

Hogy mi az oka, bennem van-e a valami alapvető hiba, vagy a nőkben, vagy csak nem találtam meg az igazit, az már egy másik kérdés.

2017. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenki változik egy kapcsolatban... szingliként önmagunkat éljük meg, párkapcsolatban meg az alkalmazkodást, a közösségben élést. Egyik félnek sem teljesen "szabad" élet ez. Olyan ez mint a gyerek vállalás, sok gondot de rengeteg örömöt is okoz..

Lehet egyedül élni, lehet elvonulni mint egy remete... azt csinálsz amit akarsz.


De az is lehet hogy volt egy nagyon rossz tapasztalatod, és azt hiszed minden kapcsolat ilyen. Ha én így hittem volna akkor nem tapasztaltam volna meg milyen az, amikor egy kapcsolatban is "szabad" lehetsz. (természetesen volt amikor úgy éreztem börtönben vagyok, engedélyt kell kérnem mindenért)... butaság és gyerekes dolog ha elesel nem felállni.


30 fölötti vagy, de már meglátszik a nem kemény és szigorú nevelés. Hát ez az eredménye. Most nem megyek bele jobban ebbe, ha érdekel a téma úgyis utána nézel. De a jövő generáció még mimózább és értetlenebb lesz. Köszönjük meg a tv-nek, számítógépes játékoknak, a szülőknek akik mindent ránk hagytak. Halleluja...

2017. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyben azért azonos a véleményünk. A számítógép, az internet, egyéb médiumok tönkretették a fiatalokat.

Egy kérdés azonban: milyen is az a populáció, amiből választani lehet? A lányok nagy többsége discoba jár, iszik, bulizik, dohányzik, pénzre hajt. Ha valakinek ez kell, hát tegye, de ne mellettem. Arról nem is beszélve, hogy ha valami nem működik, akkor már rögtön másnál keresnek vigaszt. Én még egyszer elhanyagolt, megcsalt, önbizalomhiányos férfi nem leszek. Miről is beszélgetünk tehát?

2017. ápr. 19. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!