Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akar házasságot, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar házasságot, se gyereket csinálni, de szeretem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A párommal több éve (7) élünk együtt. Ő 40 múlt, és 35.


Ez egy kerek szülinap mindkettőnk életében, reméltem valami előrelépést: lánykérés, gyerekvállalás.


De sajnos se elvenni nem akar, se gyereket csinálni.


Szeretem, de rossz, hogy a kapcsolatunk nem tud fejlődni, ugyanazokat a köröket futjuk: dolgozunk, eljárunk sportolni, utazgatunk, koncert, mozi.


Erőltetni nem akarom, de nem tudom elképzelni, hogy ha 3 vagy 5, esetleg 10 év múlva is így élünk, azt hogy fogom viselni.

Szakítani nem akarok, de hosszú távon így sem mehet.

Mit tegyek?



2017. ápr. 19. 09:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a házasság-részével annyira talán nem kéne foglalkozni, egy papírtól semmi sem változik(ill. mégis, mert sokszor elromlik minden). Viszont a gyerektéma neked a korod miatt már égető lenne, már gondolom, folyamatosan hallod a biológiai órád ketyegését. Nagyon benne vagy abban a korban. Ez a dolog viszont perdöntő lehet, mert kifutsz az időből és majd azon kapod magad, hogy már nem lehetsz anyuka és az majd lelkileg felőröl. Inkább emiatt aggódj, ma már nagyon sokan nem tartják fontosnak a házasságot.
2017. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
82%
Ezt meg kell vele beszélni! Leültök az asztalhoz és kerek perec megkérdezed, mi a jövőképe veletek kapcsolatban. Bár nem értem, ha 7 éve együtt éltek (ráadásul akkor sem voltatok már tinik), hogy-hogy nem tisztáztátok még ezeket a dolgokat? Sajnos a te hibád is, hogy így elszaladt az idő csak reménykedtél idáig. Mindenképp beszéld meg!
2017. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
ahogy írtam is a címben: a jövőképe az, hogy nem akar se férj, se apa lenni.
2017. ápr. 19. 10:05
 4/65 anonim ***** válasza:
33%
Gondolkozz egy kicsit!! Nagyon nagyon banni fogod majd 50 evesen, hogy nem szultel gyereket. Konyorgok, ha szeretnel gyereket, akkor nemlehetsz egxutt ezzel az emberrel! Nyisd ki a szemed! Mast akartok. Es o nem fog valtoztatni. Vagy elfogadod, higy nem lesz gyereked, vagy szakitasz.
2017. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

igen, tudom, h. ez a 2 válaszút van.

egyelőre a szerelem az erősebb érzés bennem.

nem tudok elképzelni más embert magam mellé, akit ennyire szeretnék, mint őt.

valami kis remény van még bennem, hátha beadja a derekát mégis...

2017. ápr. 19. 10:20
 6/65 anonim ***** válasza:
90%

És mióta tudod, hogy nem akar gyereket? gondolom nem az elmúlt 1 évben közölte ezt veled.

Szakítani nem akarsz? Akkor mégis mi a jó fenét akarsz?


Ne csak a másikat hibáztasd, te is ugyanolyan hibás vagy, hogy nem hagytad őt ott időben.

Ha valaki szeretne gyereket, meg házasságot, azt idővel, kb az első pár évben már kiderül. Ha tudtad, hogy nem akar egyiket se, akkor mit keresel még mellette?

Remélem tudod, hogy saját magadat köpted szembe azzal, hogy minden információ birtokában is vele maradtál.

2017. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:

Indítsunk a Gyakorin egy petíciót, amit mindenki aláír, hogy igenis XY pasi csináljon neked gyereket?


ennél ostobább mondatot rég olvastam.


ha csak ennyit fogtál fel a soraimból, sajnállak.


szó sincs erről!

2017. ápr. 19. 10:29
 8/65 anonim ***** válasza:
89%

6-os vagyok!


A mondatom nem volt ostoba kedves Kérdező, hanem ki akartam karikírozni a TE ostobaságodat!


Itt faggatódzol a megoldásról, holott a megoldás a te kezedben van, le is írtad.

Csakhogy képtelen vagy rá, mert nem a fejeddel gondolkodsz, hanem az alsó fertályoddal!

2017. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

Csakhogy képtelen vagy rá, mert nem a fejeddel gondolkodsz, hanem az alsó fertályoddal!


1. nincs jogod ítélkezni felettem, nem is ismersz.


2. a szív mióta az alsó fertály? vagy te ott viseled?


3. ha irritál a kérdésem, akkor miért áldozol a drága idődből rám?!

semmiképp ne tedd, az idegeid és az IQ-szinted bánja.

2017. ápr. 19. 10:40
 10/65 anonim ***** válasza:
55%

Sziasztok! Szerintem ez egy teljesen normális kérdés, ez az oldal nem azért van, hogy beírjuk, hogy "ez egy hülye kérdés".- Úgyhogy aki mocskolódni akar, az szerintem maga az ostoba hogy beír ide, és nem kötelező írni, de még olvasni sem, nem tudtad?. Hát ne csessz már le valakit, hogy feltesz egy kérdést az erre kijelölt oldalon, majd még leostobázod!

Kedves kérdező: szerintem is ideje szakítanod! Mindenképpen! Ha neki van "pofája" (már bocs) azt mondani, hogy én nem akarok gyereket, se házasságot, akkor az az ő baja, egyedül fog meghalni (mert öregen már bánni fogja ezt, de nem baj). Te meg szépen fogd a sátorfádat, legyél kemény, különben az élet fog nagyon megkeményíteni. Úgyhogy szedd össze magad, nézz albérletet, ha együtt éltek, vagy most mindegy a technikai részleteket oldd meg és hideg fejjel költözz el, ezen nincs mit kérdezni!! 35 vagy, ha gyereket akarsz, akkor most lépj! Puszi

2017. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!