Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van-e itt olyan lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e itt olyan lány aki kölcsönös szimpátia esetén kiköltözne külföldre a párjához nyugat Európába?

Figyelt kérdés
Pl. úgy értem,hogy az elején interneten stb beszélgetnének,hogy ismerjék meg egymást,aztán néhány magyarországi randi után ha még mindig szimpatikusak egymásnak akkor kiköltöznétek-e egy próba hétre...és ha minden jól megy véglegesen maradnátok-e ott..

2017. ápr. 19. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Próbahétre nem. :D


Magamtól kiköltöznék, és randizhatunk tovább.

2017. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen, nyugat európa sokkal jobb amúgy is.

L

2017. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan helyzetben, ha meg tudok állni a saját lábamon kinn, beszélem a nyelvet, lenne munkám és amúgy is ott szeretnék élni. Csak úgy vakon egy félidegenhez (internetes ismerkedés és pár randi nem elég, hogy megismerd az embert szerintem), kiszolgáltatott helyzetbe nem mennék.


Hasonló helyzetben voltam, amikor megismerkedtem a férjemmel. Ő külföldön élt, igaz mi személyesen találkoztunk először (utazás közben) és úgy tartottuk később a kapcsolatot. Többször pedzegette akkoriban, hogy költözzek hozzá, segít mindenben (bár nem jött ilyen próbahét baromságokkal, annál intelligensebb, hogy azt higgye, egy hét együttélésből lehet bármire következtetni), de nem győzött meg, önerőből akartam felépíteni a jövőm, nem pedig valakin felkapaszkodva. Mondjuk én mindig független típus voltam, nehezen fogadok el segítséget és addig nem, amíg tényleg nem muszáj. Végül megpályáztam az ő országában (egy párszáz km-re lévő városban) egy állást, amit meg is kaptam, így kezdésnek közelebb költöztem, távkapcsolatban éltünk egy darabig, utána kerestem csak az ő városában állást és költöztem össze vele közös albérletben. Igaz nekünk bejött, mert azóta is (6 éve) szuper a kapcsolatunk, de ezt előre nem lehetett tudni, ha visszamennék az időben sem csinálnám másképp.

2017. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A próba hetet csak azért írtam,mert én itt ismerek egy párt akik ugyan így csinálták mint ahogy leírtam,és ott is házasság lett a vége és most is együtt vannak boldogok. De azért az is érdekes,hogy te utazás közben ismerted meg...köszönöm ,hogy elmondtad :)
2017. ápr. 19. 18:01
 5/14 anonim ***** válasza:
De csak ha közép európából inkorpált peugeot fabiaval mennenk.
2017. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És egyikük anyanyelvi szinten beszélte a másik nyelvét? Milyen munkát kapott a csaj?
2017. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindketten magyarok,a csaj megtanult németül és egy itteni nagy élelmiszerboltban dolgozik.
2017. ápr. 19. 18:10
 8/14 anonim ***** válasza:

Ó, hát ilyenből csomót ismerek. Csajszikák Angliában élő magyar pasikhoz költöztek ki.


Azt hittem, külföldi a srác. Így semmi értelme.

2017. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jól hitted én itt vagyok külföldön :) F/26
2017. ápr. 19. 18:18
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Magyar vagy, nem külföldi. Persze lehet tovább vigyorogni, hogy kinek mi a külföld.
2017. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!