Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg nincs jó megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs jó megoldás szerelmi háromszögek esetén?

Figyelt kérdés
Én magam még nem voltam ilyen helyzetben, de annyi ilyet hallani, tele van ez az oldal is ilyen sztorikkal, minden második drámában ez a fő konfliktus stb. Emberek bele rokkannak, barátságok mennek szét, amint kialakul egy ilyen helyzet ott szenvedés lesz. Pedig mindennek a gyökere az emberi vonzalom és a szeretetre vágyakozás. Ennyire kiszolgáltatottak lennénk az érzelmeinknek? Nem lehet logikusan és az emberi méltóságot megtartva kezelni egy ilyen helyzetet? Ez egy érzelmi csapda, ami ha kialakul, ott valaki szívni fog és kész?
2017. ápr. 21. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
De, van jó megoldás. Nem kell belemenni!
2017. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy mondod, érzelmi csapda. Végül mindenki sérül csak valaki jobban, valaki kevésbé.
2017. ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

De, lehet kezelni a háromszöget.

Az ilyesmi sokkal gyakoribb, mint gondolnánk, de éppen azért, mert érett emberek tudják úgy kezelni, hogy senki se sérüljön (nagyon), így nem derül ki.

Mindazonáltal akkor is egy érzelmi csapda.

2017. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát igen, mi nem épp voltunk érettek (18) , lehet felnőtt fejjel más lenne, de szerintem jobb nem belekeveredni ilyenbe. 2es válaszoló voltam.
2017. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
i olyan sztorit olvasok ezen az oldalon én is, ahogy emberek vakon rohannak az érzelmeik után és igazi ösztönlényként viselkednek, miközben a nagy részüknek annyira gyatra az önismerete, hogy azt se tudják, mit éreznek, mert képtelenek megkülönböztetni az erős vonzalmat a szerelemtől. Persze, az ember nem tudja irányítani, kihez vonzódik és ki felé alakulnak ki érzelmei, de szerintem ha elég fejlett az EQ és az önismeret, akkor ezeket az érzelmeket igenis felül tudja írni a józan ész és innentől kezdve minden döntés kérdése. Ugyanígy, ha valaki beleragad egy bántalmazó, vagy akár csak simán boldogtalan kapcsolatba azért, mert "szeretik a másikat". Nem tudom, nekem ez nem egy elfogadható kifogás semmire. Elég szomorú olvasni, hogy ennyi lelkileg gyenge ember van, aki képtelen uralkodni magán, de szerencsére legalább a környezetemben nem fordulnak ilyenek elő. Szvsz a szerelmi háromszögekre egyetlen megoldás van - nem belemenni, semmilyen szinten.
2017. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szerelmi háromszög, tökéletesem működik, még nem akarsz változtatni. Egy háromszögbe tenni a derékszögűt és a tompaszögűt. Olyankor borul a bili:(
2017. ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Micsoda kérdés ez? mármint nem értem mit akarsz ezzel kérdezni, mikor magad is tudod a választ. Igen, mindenki sérül általában, és az érzelmek, azért érzelmek mert nem racionális alapon működnek, és így megváltoztatni sem lehet őket. Annyit tehetsz persze, hogy nem mész bele egy szerelmi háromszögbe, de akkor meg nem tudhatod, hogy mit hagytál ki. lehet, hogy a szerelmed elhagyja a másikat, akivel most van éppen....sosem lehet tudni
2017. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem meg az ember=monogám gondolkodásmód megváltoztatása lenne jó.

A szerelem tényleg monogán, de basszus... nagyon maximum meg 3 évig tart ez az érzés. Szerelmen kívül meg nem monogám beállítottságú az ember. Akkor miért ne lehetne megélni szükségleteinket? Szeretet-kötődés megvan, de az erős hormonos érzéseket mással megélni miért tabu? Miért kell bekorlátozni magunkat?

2017. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A szenvedés elkerülhetetlen.De legjobb megoldàs azt vàlasztani,aki jobb,akivel nagyobb esély van jó,tartós kapcsolstra.Vagy hagyni hogy az idő döntsön.

Volt ilyenben részem.Sajnos a két fiú ràadàsul nagyon régi jo baràti kapcsolatban volt.A baratnőik az en baràtnöim voltak de a sracokotthagytàk őket értem.Hosszu történet.Végul az ö baràtsaguk is tönkrement.Bàr előtte 3 évig szenvedtünk ebben a hàromszögben.

2017. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szàmomra példàul elkerülhetetlen volt.De minden jó és rossz élményével együtt mégsem bànom hogy megtapasztaltam.
2017. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!