Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit gondolsz az ilyen férfiról?

Kb. 10 évvel ezelőtt próbált járni egy lánnyal, állandóan kereste a társaságát, levelet, smt-t írt neki, de a lány visszautasította. Akkor volt a lány kb. 20, a fiú 27.

Mostanában újra megkereste a lányt, mert még mindig odavan érte, de az újra lekoptatta. Szerinted az ilyen férfi kitartó vagy szánalmas?

2017. ápr. 22. 09:49  Privát üzenet  

A válaszok

szánalmas, de csak annyira, h. nem bír túllépni rajta.

szerintem hagyja a lányt békén, ha semmit nem akar tőle.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2017. ápr. 22. 09:59 Privát üzenet
Inkább optimista. De, szerintem, ezek után legyen realista és keressen olyan lányt, akinél van esélye.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2017. ápr. 22. 10:09 Privát üzenet
Ezt hívják zaklatásnak. Örülj, hogy nem jelent föl. Mi olyan kiba#szott érthetetlen abban, hogy "nem"?

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2017. ápr. 22. 10:11 Privát üzenet

Ez pont a szánalmas 😃

Pótanyucit keres, akihez örökre ragaszkodhat, mind a csecsemő az édesanyjához, igazi társfüggőségben szenvedő ember.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2017. ápr. 22. 10:28 Privát üzenet
szánalmas, hogy 10 év alatt nem talált magának másik bnőt.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2017. ápr. 22. 11:05 Privát üzenet
Mi közöd Tőle nevű felhasználó válasza:

Én nem látom a problémát. Kerestem már meg 5-6 év után lányt. Eszembe jutott mi lehet vele. Épp nem volt senkim. Ez idő alatt volt 7-8 nő az életemben.

Emiatt nem éreztem magam szánalmasnak. Mondjuk semmilyen egyéb ok miatt sem az utóbbi 1-2 évben.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2017. ápr. 22. 11:09 Privát üzenet
Szánalmas. Én voltam ilyen helyzetben és az gondoltam róla,ha nincs ló jó a szamár is szituációt...

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2017. ápr. 22. 19:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit gondolsz egy olyan férfiról, aki többszöri visszautasítás után is harcol egy nőért?
Mit gondolsz erről a férfiról? Hogy tudna kijutni az ördögi körből?
Mit gondolsz egy olyan nőről/férfiról, aki senkitől sem fogad el soha szívességet?
Mit gondolsz arról a férfiról, aki a párját az ismerősei/barátnői/családja ellen hangolná, manipulálná?
Mit gondolsz egy olyan házas, családos felnőtt férfiról aki a közösségi oldalán állandóan meztelen nőkről tesz fel képeket?
Mit gondolsz erről a férfiról?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!