Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek mennyire jönnek be a titokzatos férfiak?

Figyelt kérdés
Külsőre is elolvadtok tőle, és a belsője is jónak tűnik. A titokzatossága mennyire jönne be?

2017. ápr. 22. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem az őszinte férfiakat, titok nélkül. Bár én nem szexkapcsolatokat kerestem, hanem párkapcsolatot.
2017. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2017. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Johet. Jo vallato vagyok.

N

2017. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi a kedvenc auto màrkàm 3as?
2017. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem volt egyszer egy ilyen "titokzatos" férfi kollégám. Teljesen rá voltam indulva, próbáltam flörtölni vele, még úgy is tűnt, hogy vevő rá, majd kb. két hónap múlva kiderült, hogy egy másik férfival él együtt.


27/L

2017. ápr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
semennyire
2017. ápr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább baljós jel a titokzatosság, pláne egy olyan embernél, akivel párkapcsolatot tervezek. Jobban szeretem a nyílt embereket.
2017. ápr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Nem szeretem, ha valakiből mindent harapó fogóval kell kihúzni. Az ilyen "misztikumból" mindig csak a félreértések pesznek, meg a "nem ilyennek ismertelek meg!" szöveg.

Nyílt ember vagyok. Az őszinteséget preferálom.

2017. ápr. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia Béla az oldalon!!a titokzatos Béla a megfejthetetlen Béla!

Aztàn ment a csodàlkozàs mikor azt mondták meleg én meg lemelegeztem mert hogy ő màs mint a többi férfi :)

Aztán egy tégla a cégbe màsra ràhuzta a sztirit hogy xy kezdte el terjeszteni vkiről hogy meleg mert hogy ő milyen jol néz ki mindenki meg akarta dugni csak ő nem..

Bélànak sok a besugoja de nem tudom miért velem cicàzik..

2017. ápr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Ha titokzatos összezavarhat és bonyolítja a dolgokat. Jobb az ha tudom hogy ha komolyan gondolja a dolgokat es akkor is ha csak szexre hajt ,mert akkor lezárhatom vele még mielőtt elkezdődne.
2017. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!