Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki, nem igazán tudok kiigazodni rajta?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel gyakran szoktam találkozni mikor dél előtt megyek venni valamit ebédre a közeli boltban.Egy kicsit mindig zavarban van és általában csak köszönni szokott nekem ha találkozunk, miközben ő is vásárolgat.Általában a kollégáival szokott jönni, akárcsak én.


Nem az a tipikus adonisz típus, de nagyon kedves és művelt személy, ezért adnék lehetőséget neki, ha próbálkozna. :-)


Facebookon már kétszer like-ta a képemet, de nem jelölt be még ismerősnek, szóval azért nézni szokta gondolom, hogy mikor teszek fel új képet. :)


Nem rég pont egy ügyet kellett intéznem a hivatalban és hozzá is átirányítottak engem, akkor is egy kicsit zavarban volt, de nagyon kedves és segítőkész volt velem. (nyilván mivel ügyfél voltam, nem igazán kezdeményezhetett, főleg mert többen is voltak az irodában).


Úgy tudom, hogy jelenleg szingli. Arra gondoltam, hogy ő nem igazán biztos abban, hogy jelenleg én is az vagyok, mert egy hosszú kapcsolatomnak lett vége nem régen.

Hogyan tudnám jelezni ezt felé ha összefutunk, hogy mégis csak ő kezdeményezzen? :-/

Talán ha egyedül mennék akkor több önbizalma lenne kezdeményezni? Várjam meg kint a bolt előtt esetleg?

Ha valamelyikőtöknek volt már hasonló tapasztalata, akkor örülnék, ha megosztanátok velem? :))


2017. ápr. 23. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán próbálj vele beszélni pár szót a boltban. Pár ilyen apróbb beszélgetés után hátha lesz kedve elhívni valahova.

Szerintem te is nyugodtan elhívhatod őt mert a mai világban ez azért már nincs kőbe vésve hogy a férfinak kell kezdeményezni.

2017. ápr. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tetszik, ne azt várd már, hogy kezdeményezzen, könyörgöm... ez annyira nevetséges...

Állandóan csak fogom a fejemet ezen a hozzáálláson...

2017. ápr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!