Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti elfogadnátok párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok párotoknak egy pánikbeteget, és képesek lennétek együtt élni vele, ha heti háromszor van pánikrohama?

Figyelt kérdés
Heti háromszor van pánikrohama, vagy nyugtalanná válik, olyankor benyugtatózza magát. Képesek lennétek ilyen emberrel együtt élni? Vagy kikészülnétek mellette idegileg?
2017. ápr. 27. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Próbálnék neki segíteni de ha a rohamai alatt szidna meg verekedne gyorsan elillannának az érzéseim.
2017. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Roham alatt nem szíd, nem verekszik, csak pánikol olyankor.
2017. ápr. 27. 16:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha minden más jó lenne, persze. Utánajárnék a dolgoknak,

illetve ha lehetséges, akkor megpróbálnám "kigyógyítani" a

dolgokból (nem személyesen én, orvosok, pszichológusok

stb). A pánikroham mentális dolog, ha megszüntetik a ki-

váltó okot, teljesen kordában lehet tartani :)

2017. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha számodra ez kérdés, nem is szereted igazán.


ha szeretek valakit, betegségben is, és mindenben támogatom.

2017. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
El, ha ez az egyetlen hibája, de ha nem igyekezne rendbe jönni, akkor nem biztos, hogy sokáig elviselném.
2017. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

de ha nem igyekezne rendbe jönni, akkor nem biztos, hogy sokáig elviselném.


idióta!


ez nem azon műlik, hogy igyekszik-e.


egy cukorbetegnek vagy szívbetegnek is mondanád ezt?


a pánikbetegség is egy betegség, és nem az egyénen múlik, hogy beteg-e vagy sem.


amit megtehet, h. szedi a gyógyszert.

2017. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 90% azt sem tudja, hogy ez a betegseg mivel jar, meg hogy marhara nem lehet belole kigyogyulni. Hulye kerdes amugy, sosem ert meg hatrany a panikbetegsegem miatt. Kivulallo eszre sem veszi. Ha meg veletlen olyan helyzetben van rohamom, akkor azt szoktam mondani, hogy bocsi, nem erzem jol magam, rossz a vernyomasom, en most hazamegyek/ menj haza legyszives.es amugy tenyleg rossz, szoval nemnem is hazudok:D
2017. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7: Nagyon jól tudom, mivel jár. És hidd el, tünetmentessé tehető. Persze az befolyásolja az eredményt, hogy mi a ki-

váltó ok.

2017. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ki lehet belőle gyógyulni. Ja, és egy cukorbetegség azért nem olyan, mint ez, a cukorbeteg nem fog a puszta semmi miatt nekiállni habzószájjal fetrengeni és ordibálni mellettem, hogy meg fog halni, és én meg asszisztáljak hozzá, amikor tudom, hogy semmi baja.
2017. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

a puszta semmi miatt nekiállni habzószájjal fetrengeni és ordibálni mellettem, hogy meg fog halni, és én meg asszisztáljak hozzá, amikor tudom, hogy semmi baja.


ezt nevezik beteghibáztatásnak!

előítéles gondolkozású vagy.


mi az, h. semmi baja??!!


beteg, b*szki.


a pánikbetegség egy betegség.


az ilyen hülyék miatt, mint te, vannak stigmatizálva a társadalomban.

2017. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!