Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az igazi szerelemhez idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazi szerelemhez idő kell, hogy kialakuljon (ismerkedési szakaszban) vagy jön mint a villámcsapás?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2017. ápr. 30. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam, jött egy teljesen idegen iránt, alig félóra alatt.
2017. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az teljesen emberfüggő..

Volt hogy totál ismeretlenbe egy találkozás után beleszerettem, de egy még korábbi kapcsolatom egy batátságból alakult ki.

Ki épp milyen passzban van, milyen hatást tud rá gyakorolni a másik. ;-)

2017. ápr. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jön, mint a villámcsapás. Volt már olyan, hogy később szerettem meg az illetőt, ennek ellenére elsőre mikor megláttam, már akkor felkeltette annyira az érdeklődésem, hogy másra sem tudtam gondolni.
2017. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem idő kellett hozzá. Amit igaznak véltem korábban, az csak fellángolás volt.
2017. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is arra voksolok, hogy egy minimális idő azért kell.

Még ha villámcsapásként is fogod fel, akkor is az csak azt jelenti hogy akkor tudatosul benned, de előtte már az agyadban munkálkodtak a dolgok.. :)

2017. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Idő kell hozzá.


Van egy kezdeti villámcsapásos rész is gyakran, de az nem szerelem, hanem fellángolás-vonzalom.

Viszont hormonális tekintetben hasonló a dolog... szóval attól függ, hogy mi számít igazi szerelemnek... 😘

2017. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vonzalmat,kémiát szinte azonnal érzed,az érzések meg idő közben kialakulnak szerintem.
2017. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sokszor éreztem már valaki iránt vonzalmat első látásra, de 10-ből 9 esetben kiderült, hogy egyáltalán nem passzolunk össze. 10-ből 1 esetben pedig el tudott mélyülni a dolog és szerelem lett belőle.

Úgyhogy szerintem csak utólag derül ki a villámcsapásokról, hogy az szerelem-e, vagy sem... lehet, hogy egy szerelem kezdete, de az is lehet, hogy csak egy pillanatnyi fellángolás.

2017. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!