Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne összejönnöm az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne összejönnöm az exszemmel? 22/F

Figyelt kérdés

fél éve szétmentünk azóta mindkettőnknek voltak ügyei. Neki pasija is ,nekem csak futóbb dolgok. Csúnya okbol mentunk szet,nem foglalkozott velem kozben mar mas csavokat nezett ki maganak stb. en meg renduletlen szerettem bar nyulbela voltam akkor meg. első rendes csajom. csaladomnak se nagyon tetszett a lany. most pár hónap utan osszefutottunk es elbeszélgettunk majd felhivott ilyen kamuindokkal h el tudnek e vmit kuldeni neki. mondtam persze 2 perces dolog volt de ilyen eleg kamuszagu mert kb 30 masik embert is megkerhetett vna rajtam kivul. Masreszt aztvettem eszre h a lany mimozabb lett. rajott dolgokra bar kitudja. ezek utan ujbol feltortek bennem az erzelmek és nem is erdekel igazabol mas lany. pedig az eszem ezzel szembe megy.

ti mit gondoltok? erdemes lenne?


2017. máj. 3. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ő is vevő a dologra?
2017. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak a káposzta jó felmelegítve.

Nagy eséllyel ugyanolyan lesz, vagy még rosszabb egy kis idő múlva.

Ne menj helybe a pofonért! ... de te tudod

2017. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne érdemes! Ami egyszer nem működött, az nem fog másodszor, harmadszor, 20x sem! Igen, előfordul hogy mégis, de azok sem szoktak tartósak lenni. Ha nem szépen váltatok el, akkor meg pláne nem éri meg. És az, aki a kapcsolatotok alatt is másokkal kavart, most is ugyanezt csinálná. Az ilyenek sosem változnak meg!
2017. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megér egy próbát, ha ő is akarja, ilyenkor már átlátjátok rendesen mit kell kijavítani hogy ne menjen szét mégegyszer a kapcsolat és ha szeretitek egymást akár működhet is!
2017. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2017. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden az adott két emberen múlik, és nem mások hitrendszerén. Mivel az emberek változnak és tanulnak, így lehet esélye hogy normalizálódtok, meg lehet annak is esélye, hogy még rosszabb lesz. Mit nyerhetsz és mit veszíthetsz? Mennyire fájna, ha mégse sikerülne? Megérné? Döntsetek.
2017. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!