Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, (már akivel megesett)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, (már akivel megesett) ti mennyi idő után szerettetek bele a szeretőtökbe és hogy alakulhatott így? Ezek után mi lett a felállás?

Figyelt kérdés
Kérem, csak olyan válaszoljon, akit érint és akivel tényleg megtörtént. Konzervatív nézeteket valló, fröcsögő sértegetésekre nem vagyok kiváncsi.

2017. máj. 7. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Èn nőként válaszolok: kb egy hét sem kellett.
2017. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Volt pár szeretőm, de, soha nem voltam, lettem egyikbe sem szerelmes. Csak is a párom szerettem, szeretem szerelemmel.

Esetleg én, vagy a másik kezdett többet érezni, gyorsan lezártam az egészet.

2017. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
2 évig csak beszélgettünk, nem is láttuk egymást, de már akkor éreztük mindketten. Aztán találkoztunk, és onnantól full biztos volt. Onnantól már nagyon rövid idő alatt kiderült, hogy képtelenek vagyunk egymásnak ellenállni. A felállás? Van a család, amit nem lehet szétrúgni, és van Ő. Otthon külön szoba, no sex, kb mintha a szülőkkel, testvérekkel laknánk együtt. De minden ami éltet, az Vele van.
2017. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fél év után elhagytam érte az akkori páromat. Nyolc év után meg dobott.
2017. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

4 csak nem viszzaütött a karma?,

Meg is érdemelted...

2017. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: húzz el innen inkább..Bárkinek tönkremehet akármennyi idő után a kapcsolata. Bárkinek. Szerető nélkül is. És rosszat senki nem érdemel és senkinek se kívánunk. Van még mit tanulnod.
2017. máj. 7. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Életem szerelmével lehettem 8 évig. Semmit sem bántam meg.
2017. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!