Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is úgy látja, hogy sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy látja, hogy sokkal jobb világot élünk, mint száz éve? A párkapcsolatok virágzásának lehetünk szemtanúi?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt egyre jobbal elvetjük berosdásodott nemi szerepeket, társadalmi elvárásokat, élhetsz függetlenül ha épp ahhoz van kedved, nem kötelező szülni, egyszóval nagyobb a szabadság lehetősége, lehet önmegvalósítani.
2017. máj. 8. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Mi volt 100 éve, nem tudom. Most jó, az biztos. A nők nagy részét végig lehet dugni, mert sokan, örömmel dobják le a bugyit, pár nap után. Kell még ennél több?
2017. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

pontosan. sokkal több az "inger".

régen mi volt..a nő örült ha talált egy normális srácot a szomszéd faluban, leélte vlee az életét.

most? talál valakit, és mivan eltelik fél év..áhh unalmas, keresek mást,...

közösségi oldalak stb millió inger, pillanatok alatt mennek tönkre és születnek kapcsolatok.

Szóval az éremnek két oldala van.

2017. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Én is inkább azt látom hogy az örök szerelem kihalófélben van sajnos.

Persze sok tekintetben sokkal szabadabb most a világ de máshonnan nézve ijesztő.

Engem elborzaszt ez a sok válás, sok patchwork család. Nyilván az sem jobb ha örökké egy agresszív alkoholistával él valaki.

De én azzal akarom leélni az életem akinek gyereket szülök. Éppen ezért nagyon megválogatom hogy ki lesz az.

2017. máj. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sokan örülnek ennek a szabadságnak, de rengetegen vannak, akik konvencionális elveket vallanak, a hagyományos értékekben hisznek és képtelenek szerepet játszani - na, ők többségében nagyon szenvednek, hidd el. Nem találják a helyüket - és a párjukat is nehezen.
2017. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban bejön a mostani vilàg. Te vàlaszthatsz pàrt magadnak és nem a szüleid, és nem a csalàdod miatt kell érdekből leélni valakivel az életed. Ha arról van szó, hogy rosszul vàlasztottál, nem kell beleragadni egy rossz/ bàntalmazó/ stb kapcsolatba. Nem fognak kinézni sehonnan csak mert elvàltàl. Könnyebb ismerkedni, és némileg könnyebb önmegvalósítani. Ha akarod vàlaszthatod a szingli, és vagy a gyerekmentes életet. Kevesebben fognak lenézni ha nem akarsz gyereket példàul. Bàr aki így dönt, hogy nem vàllal, jobb ha teljesen hidegen hagyja a tàrsadalmi megítélés, mert ugyan jobb a helyzet, mert van vàlasztàsi lehetőség ( régen az sem volt.) De még mindig vannak előítéletek ezzel kapcsolatban sajnos.
2017. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem túl sok klassz kapcsolatot ismerek a környezetemben. Szóval nem mondanám, hogy virágzik a szerelem.
2017. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Attól függ, hogy kinek mi az igénye. A mostani világ azoknak kedvez, akik inkább a testiségeket keresik, lehetőleg több partnerrel. Ez a trendi, ez folyik a médiából. Én viszont nem úgy látom, hogy a nagy függetlenség lenne a boldogság útja.
2017. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a saját szemszögemből tudom nézni a dolgot, és igen, nekem jobban tetszik. Szimpatikus, hogy:

- nem úgy kiházasítanak vmi pasival, akitől lehet, hogy irtózom (vagy ha nem is ilyen tipikus házasságközvetítésről beszélünk, akkor is ott van, hogy a szülő simán beleszólhat, hogy kivel engedi el a gyerekét és hogyan)

- ha egy kapcsolat már nem működik, el lehet válni úgy, hogy ne nézze le mindenki a feleket, főleg a nőt

- aki csak dugni akar, arra is megvan a kereslet-kínálat, lehetőség

- nincs elvárva tőlem az nőként, hogy ne dolgozzak, még ha lenne hozzá agyam is, hanem 24/7 a konyhában legyek, a házat takarítsam és a gyerekkel foglakozzak... főleg hogy nem érzem magam alkalmasnak az anyaságra


Emellett meg azt látom, hogy aki tud választani és megvan benne rá az igény, az úgyis tud komoly kapcsolatot létesíteni.

2017. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk,Nőknek,jobb világ,de a pasiknak nem annyira,mert most már a legtöbb nő kinézi azt a csávót-jogosan-,akinek otthon az anyja nyírja a haját,elvárni kinézetre tud,de nyújtani azt semmit.Legalábbis nagy átlagban ez a magyar pasiknál így van.Náluk már csak a távol-keletieknek van nagyobb igényük kinézetre.

Megye székhelyek környéki falvakban,kisebb városokban a 20 feletti korosztály javarészt leragadt abban a korban,amikor egy nő hozzáment akárkihez feleségül,csak ne legyen vénlány.Mondjuk ez sokkal több ideig tartott ezeken a területeken,mint egy nagyobb városban.

A 20 alatti korosztály nagy része átesett ugyan a ló túlsó oldalára,bár az még a jobbik véglet.Legalább valamennyire van mire elvárniuk.Úgyhogy nekünk,nőknek ezek a változások jól jöttek.

2017. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb világ van, férfinak, nőnek egyaránt. Sokkal több lehetőséged van dönteni, és nem csak nőként, férfiként is, mert a fiúkat is az apák házasították ki, lásd Jane Eyre. A nincstelen férfiaknak régen sem volt könnyebb, a lányos család csak megfelelő jövedelem esetén adta oda a lányát, nem véletlenül. A szabadság persze magában hordozza a hibázás lehetőségét is, így akik rosszul döntöttek vagy csak nem volt szerencséjük, és mellette a műveltségük a magyar népmesékig terjed, azok gyakran vágyakoznak egy másik korba. Ha csak egy évad Poirot-t megnéznének mindjárt másképp látnák a régi világot.
2017. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!