Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez "normális"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez "normális"? Szingli, felnőtt férfiak, ti mivel töltitek hétköznap munka után a szabadidőtöket?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy srácba, pár hónapja járunk együtt. Ő már jó ideje egyedül van, és kialakult egy baráti társasága. A hét minden napján együtt vannak, olyan este hét órától éjfélig, ilyenkor vagy szórakozóhelyen ülnek vagy a barátom lakásán. Persze ilyenkor előkerül az alkohol is, söröznek, boroznak. Pénteken pedig buliznak hajnalig, szombaton általában egész nap másnapos. A baráti társaságban, persze van lány is, aki van hogy egyedül feljár a barátom lakására ( amit én kissé furcsállok). A barátom azt mondta, hogy ő ezeken a dolgokon nem kíván változtatni, ha ott vagyok persze menjek velük én is. Ha ketten elindulunk valahová akkor is hívja a barátait mert így szokta meg, és ezen nem is változtat. Neki a kettesben töltött programok különleges alkalmak ( persze a baráti találkozók előtt vagyunk kicsit együtt és együtt is alszunk). Ti mit gondoltok erről? Nekem olyan mintha ebbe az életvitelbe nem férne bele a párkapcsolat, és úgy érzem magam mintha én is csak egy lennék a többiek közül.

2017. máj. 8. 15:42
1 2
 1/15 Dr.LaDePanda válasza:

hany evesek vagytok? nekem ez lenne az elso kerdesem, a valaszom pedig 2 opcio lehetseges


1: nem szerelmes beled,csak baratno vagy neki

2: lehet hogy mind ezt azert csinalja mert fel hogy maganyos lesz,es nem szeretne egyedul lenni (meg ha te melette is lennel)

2017. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Beleférne egy minőségi párkapcsolat, ha hajlandó lenne felnőni.


33F

2017. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
29 éves
2017. máj. 8. 15:48
 4/15 anonim ***** válasza:
Elmegyek sétálni, egyedül vagy a kutyával. Olvasok, filmezek, iszom. Mindezt egyedül. Mondjuk nem is szeret belém senki, ez is igaz.
2017. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is azt érzem sajnos, hogy nem akar felnőni nem akar kötöttséget. Azt mondta, hogy nem fogja miattam megváltoztatni a baráti kapcsolatait. Meg hogy nem igazán tud szerelmes lenni. Szerintetek sincs mire várnom, ugye? Csak áltatom magam... De a minden napos szórakozásról mit gondoltok?
2017. máj. 8. 15:53
 6/15 anonim ***** válasza:
A barátod egy gyerek.
2017. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Például azt, amit most is. Osztom az észt a GYK-n:)


Az utolsó mondatod a kulcs, én is így látom. Nem véletlen, hogy jó ideje egyedül van a srác, neki valószínűleg barátnő nélkül is teljes volt az élete. A haverjainak valószínűleg úgy említ téged, hogy "van most egy csajom, elvagyunk, de semmi extra". A fontossági sorrendjében csak a baráti kör után jössz te, és nem valószínű, hogy ez változni fog. De akkor miért szajkózza mindenki, hogy az az alfahím, akinek nagy baráti köre van? Itt ez megvan, mégsem tetszik a helyzet a kérdező hölgynek...

2017. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mert szerintem minden nap inni és barátokkal lenni túlzás. Túlzás, hogy tudnak egymás minden lépéséről stb. És szerintem a minden napos alkohol is túlzás közel 30 évesen.. Nekem is vannak barátaim, de nem átjáróház a lakásom. És szerintem igenis egy párnak kettesben legalább ugyanannyit kell tölteni a barátokkal. Meg eleve, hogy alakuljon ki bizalmas kapcsolat ha tudom, hogy rajtam kívül a legbelsőbb titakait és minden eseményt ami vele történik még három embernek elmeséli... Bár lehet én vagyok begyepesedett
2017. máj. 8. 16:04
 9/15 A kérdező kommentje:
A női legbizalmasabb barátról pedig még nem is beszéltem, aki feljár hozzá, kocsikáznak, érte megy a munkahelyére, vásárolgatnak stb. De szerinte ezeknek a dolgoknak" Nincs jelentősége"...
2017. máj. 8. 16:07
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg dugja is azt a női barátot.

Kb az a helyzet,hogylett egy felnőtt gyereked.

2017. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!