Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom, nem szereti anyukam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom, nem szereti anyukamat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anya nagyon rendes a baràtomhoz is. Pedig volt,hogy kiabàlt az anyàval.És a baràtom,olyan hogy nem szeretik ha szabàlyozzàk,és ö szeret diragalni màsnak.És azon veszekszik is velem,hogy anya szabàlyozz engem.És ez miatt megint letiltott.Azt mondja,hogy nem tudok kiàlni magamét.De szinte,ö is mondja meg mit csinàlak.Màs is elnyom.De azt mondja ,hogy én nem vagyok komoly.De én komoly nö vagyok,csak nagyon jó kislànyos.Csak szerintem azt bàntja a baràtomat,hogy mintha öt irányítaná ,ha valaki megmondja,hogy mikor menjek haza.Mert neki nem parancsokat senki sem.Múltkor is sötét volt és mondtam ,hogy még kellene sétàltani a kuskutyàt mondta,hogy màr sötét van nincs kedve,mondom jó akkor majd holnap,de anya is mondta hogy holnap,aztán meg is ,hogy menjünk ,mert anya azt mondta ,hogy ne
2017. máj. 10. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Állj ki magadert, és rugd ki ezt a pasit.
2017. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Napi kamu.
2017. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hehe az abaja hogy nem iranyithat teged nyilvan azert nem mert az iranyitashoz felelosseg kell hogy atadja a hatalmat annak akit iranyitani akar de ezt nem akarja hanem valszeg sajat maga akar csak pozicioba kerulni ne hagyd magad
2017. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem kamu,meg nekem mondja,hogy én vok a kislány
2017. máj. 10. 22:33
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt mondja neki,komoly érett no legyek,neki olyan kell.Ne hagytam elnyomni magam anyámnak
2017. máj. 10. 23:10
 6/16 A kérdező kommentje:
Örülök szokott másokat irányítani,de őt ne szabàlyozza senki,őt nem l ehet irányítani
2017. máj. 10. 23:12
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezt szokta mondani
2017. máj. 10. 23:13
 8/16 A kérdező kommentje:
Örülök tilt le is folyton ,és én vagyok pl a komolytalan kislàny
2017. máj. 10. 23:18
 9/16 A kérdező kommentje:
Bocsi nem örülök hanem még őrülök folyton letilt
2017. máj. 10. 23:19
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindig megsiratatt ,hogy letílt
2017. máj. 10. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!