Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezhet még irántam valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet még irántam valamit vagy csak tartalékként akar megtartani?

Figyelt kérdés
Az exem sok veszekedés után véget vetett a kapcsolatnak.Szakitáskor azt mondta h csak megszokásból volt már velem, nem szeretett, de én ebből nem vettem észre semmit. Azóta mivel összeköt még az egyetem beszéltünk egymással. Közben azt mondja h még érez irántam valamit, meg h megprobálná,de nem tesz érte semmit. Most egy másik gyerekhez járkál át, de a gyerek elég gyökér és nem volt köztük még semmi. Most a gyerekkel csak engem akar felejteni és nem mer velem lenni a veszekedések miatt vagy ilyen hamar túltette magát rajtam és csak tartaléknak akar ha nem jön össze vele?

2017. máj. 24. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdés felmerül, már nem érdemes belemenni a kapcsolatba. Komolyan.
2017. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tarcsi-karcsi vagy 😐😶
2017. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kerüld a lányt,és hagyd a fenébe.

Tartalék vagy.

2017. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Idővel a negatívumok kifakulnak, a pozitív dolgok, emlékek felértékelődnek, felnagyítódnak. Ilyen az emberi psziché. Emlékszik rá, milyen volt veled, amikor jó volt. Most találkozgat valakivel, aki azt a mércét nem igazán üti meg, több olyan dolgot tesz, ami inkább csökkenti a vonzalmat, mint növelné. Így kerülsz a képbe megint te.


A nők közül rengetegen benne maradnak addig egy kapcsolatban, amíg azt teljesen le nem zárják magukban, túl nem teszik magukat. Sokan ilyenek. Azaz, amikor már szakít, készen áll egy újabbra. Ennyire egyszerű. Ezt ő is elmondta: "megszokásból volt már velem, nem szeretett". Tehát az "ilyen hamar túltette magát rajtam" kérdés innentől kezdve irreleváns. Nyilván oka volt, hogy idáig fajult a dolog. Tisztában vagy az okokkal? Ha igen, és tudsz/tudtok rajta változtatni, érdemes lehet nekifutni idővel ismét, bár jellemzően, ami elsőre nem működött, az másodszorra sem fog, kevés a kivétel, noha van. Ennek pont az az oka, hogy nem képesek/hajlandóak/nem akarnak változni/változtatni.


Hogy a kérdésed második felére válaszoljak, jelen pillanatban tartalékos vagy, de ahogy írtam, értékelődik fel szépen a múlt, ahogy az új fiú cseszi el a dolgokat.


33F

2017. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a lànnyal! Tartalék vagy sajnos, jobbat érdemelsz!!!!!!!!!!
2017. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazat adok az előzőknek, ebben a sztoriban maximum Talon Tamás vagy, az is azért, mert a másik srác szarik a fejére és most már hiányzik neki a törődés, amit anno tőled megkapott.
2017. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is erre az álláspontra jutottam.Az okait azt tudom hülyék voltunk mind a ketten igazából. Az idővel való újrakezdés is felmerült, benne is bennem is, de nekem ahhoz az kellene, hogy most kezdjünk el beszélni és ne legyen neki más a képben, mert ami a jelen eset h mással próbálkozik és utána akarná újrakezdeni akkor megmaradna bennem ez hogy csak azért mert a másikkal nem jött össze.
2017. máj. 24. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!