Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jelezzem a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem a páromnak, hogy a barátai szemtelenek velem?

Figyelt kérdés
Nemrég mutatott be a párom a barátainak. Előtte tök normálisan viselkednek velem, de mikor kicsit is nem figyel, egyből beszólogatnak (nem vicceset, hanem olyan intim jellegű férfi-nő dolgokat), próbálnak flörtölni... Szerintem ez azért van, mert jóval fiatalabb vagyok náluk (25 vagyok, ők negyvenesek), de ez mégsem normális dolog... Hogy jelezzem szerintetek a páromnak? Azt nem akarom, hogy összevesszen velük, esetleg verés legyen a vége, mert egyébként igencsak féltékeny típus.
2017. máj. 25. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy te forgalmi lámpa, hogy jelezz. Felnőtt ember vagy, szájjal.


Tehát így: " A barátaid viccelődése túl megy egy határon, nálam már nem férnek bele ezek a félreérthető mondatok, kérlek, beszülj velük!"


Kommunikáció, tádáááám...

2017. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Verés legyen a vége???
2017. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Nyisd ki a szád, és beszéld meg vele.

Mondjuk azt sem értem, hogy miért vagy benne a kapcsolatban, ha tudod, hogy agresszív a csávó, és félsz a veréstől.


21/L

2017. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"Jelezzem" :DDD Kommunikációval jelezd neki, vagy mutogatni szeretted volna?
2017. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, a veréses részt nem olvastam. Akkor meg indexelj kifelé ebből a "kapcsolatból".
2017. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy a haverokat verné el a drága degenerált párocskája.. Bár elverhetné őt is, aki hajlandó együtt lenni egy féltékeny emberrel, az meg is érdemli.
2017. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bár az is megoldás ha a a flörtölés jellegü beszologatokat te teszed helyre. Azért 25 évesen ez elvárhato.
2017. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt kinyithatod a pici szád és jelezheted a haveroknak, hogy neked ez nem igazán pálya. Lehet, ők is azt várják, hogy megvédd magad, mégha totál unintelligens is a viselkedésük. Mondjuk ha írnál pár dolgot, hogy mit mondanak, akkor talán mi is jobban átlátnánk a helyzet komolyságát. De mindenki maga húzza meg a határokat, hogy meddig engedi elmenni a többieket.

Ha nem reagálnak arra, amit mondasz, beszéld meg a barátoddal.

Az is sokatmondó lesz, hogy ő hogy reagál erre. Sajnos sokszor igaz a mondás, hogy "madarat tolláról...". Ha egyáltalán felmerült benned, hogy a pasid esetleg képtelen felnőtt mòdjára rendezni a konfliktusait és az alap nála az agresszió, akkor viszont elképzelhető, hogy el kell gondolkoznod, mennyire szeretnél egy ilyen emberrel együtt lenni, aki valamiért egy csapat bunkóval érzi jól magát, és meg sem véd.

2017. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Drágám, a barátaid szemtelenek velem!
2017. máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És te nem tudod magadat megvédeni? Ehhez kell a párod is? :) Oké, szólj vissza és ha azután se hagyják abba a haverok, akkor igen MONDD EL, a párodnak a problémádat! Amúgy ha a barátokra is ennyire féltékeny és verekedős, akkor el se tudom képzelni, h mennyire "jó" lehet vele a kapcsolat... :D
2017. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!