Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy ne fájjon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
Egyik számomra kedvelt lány letiltott facebookról, mert piszkosul szerelmes vagyok belé, de ő mondta hogy nem tud egyszerűen szeretni engem, ez az oka miért letiltott , hogy ha nem látom, túllépek rajta hamarabb. Mit tegyek , hogy túllépjek, életem első szerelme, tudom azért is fáj ennyire . :(

2017. máj. 25. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Engedd el, ha ő nem akar, nincs mit tenni. Foglald le magad mással, majd jön egy lány és vele boldog leszel.
2017. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igyekszem, csak este fürdés után sírok érte, amikor kicsit egyedül vagyok, vagy tv zek
2017. máj. 25. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Foglald le magad.Próbálj meg minnél kevesebbett foglalkozni vele. Bár tudom h nehéz!

Evvel sajnos nem tudsz mit csinálni,idővel jobb lesz.

2017. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bírd ki ezt a kis időt, ezen túl kell esni. Rengeteg lány van, nem maradsz egyedül :)
2017. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, végülis ha belegondolok van lehetőség, valahogy tul kell esnem ezen, még csak 20 éves vagyok.
2017. máj. 25. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy letiltott, mert így legalább nem tudod nézegetni.

Ha nem tiltott volna, úgyis azt csinálnád, és csak rosszabb lenne. :c


21/L

2017. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!