Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek ez kevés lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez kevés lenne?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy összejössz valakivel úgy, hogy pl.egy betegség miatt nem tudsz nagyon kimozdulni otthonról és dolgozni sem. Távkapcsolatról van szó. A párod próbálkozik mindennel, hogy működjön a dolog. Pl:

-havonta minimum 1x, de általában többször hozzád utazik több napra a saját költségén autóval vagy vonattal (~200km), sokszor 12 óra munka után azonnal, vagy akár éjjel 2kor is elindul hogy minél több időtök legyen együtt. Az egész életét úgy szervezi, hogy viszonylag gyakran veled lehessen, miközben 2 műszakban dolgozik és mellette egyetemre is jár (igaz azt levelezőn).

-amikor együtt vagytok, ő intéz mindent. Bevásárol, elmegy intézni azt amit te nem tudnál, megpróbálja megkönnyíteni az életed, mindig visz olyan dolgokat amiről tudja hogy szereted

-tönkrement a telefonod, ezért odaadja a sajátját, hogy tudjatok beszélni bármikor, számtalanszor fel is tölti, és magának olyan előfizetést választ amivel ingyen beszélhettek, és fenn marad veled beszélgetni sokszor akár egész éjjel, akkor is ha hajnalban dolgozni megy

-ha mondod neki, hogy bármi problémád van, siet hozzád, próbál segíteni, ha olyan a helyzet, hozzád utazik akár pár órára is

-hűséges, őszinte, nem titkol el semmit, soha nem csalna meg, nem ismerkedne a hátad mögött, nem viselné el hogy bárki más 'úgy' hozzá nyúljon, ilyen szempontból csak te létezel számára. Te vagy az első gondolata reggel, és az utolsó este.

-felköszönt szülinapodon, névnapodon, meglepi ajándékot küld/visz, tortát, sütit vesz

-melletted áll a bajban, nem szemrehányást tesz vagy téged okol érte

-ha összevesztek akkor is ő keres, ha nem az ő hibája volt, inkább bocsánatot kér, csak béke legyen

-segít a családodnak is, pl. költözéskor egész nap cipeli a dobozokat, a családtagjaidat kocsival elviszi ide-oda

-imád veled lenni, összebújni, simogatni, puszilgatni, a szex szerinte tökéletes veled, imádja minden porcikádat

-elfogadja, hogy egy ideig nem tudtok közös programokat szervezni, amikor nincs veled, akkor is inkább otthon ül ahelyett, hogy a barátaival szórakozzon, mert nem akarja, hogy nekes rosszul essen, és nélküled nem is érezné magát jól, a te érdekedet a sajátja elé helyezi

-szeret, imád, a hibáiddal együtt, rajong érted, te vagy a mindene

-kinézetre átlagos testalkat, ruhákat olyat vesz ami neked tetszik, kikéri a véleményedet, próbál úgy kinézni, ami neked tetszik

-nagy hiba, hogy sajnos nem szereti a zsúfolt diszkókat, a hangos zenét, nincs ritmusérzéke ezért nem szeret táncolni. De ennek ellenére nem zárkózik el teljesen az ilyesmitől. Alkoholt ritkán fogyaszt.

-nem tesz olyat, amiről úgy gondolja hogy fordított esetben neki sem tetszene, vagy ami a párjának rosszul esne, szomorú lenne tőle, elbizonytalanodna.


A legutóbbi kapcsolatomban erre mindig megkaptam, hogy kevés amit adok, hogy ez nem elég, és túl sokat kérek cserébe.


Amiket kértem:

-őszinteség, hűség, hogy mutassa ki ha szeret

-normális viselkedés (pl. ismerje el a hibáit, ha megbánt kérjen bocsanatot, vagy legalább vegye észre)

-apró figyelmességek, pl. egy kedves üzenet mire felébredek, vagy hogy a vizsgáimhoz sok sikert kívánjon, kérdezze meg milyen napom volt, ne felejtse el legalább az évfordulónkat

-ha valakivel baja van, azt ne rajtam vezesse le, ne velem legyen bunkó

-ne hazudozzon, titkolózzon, ne próbálkozzon be másnál a hátam mögött

-hogy ne próbáljon mindenben irányítani, legyen képes kompromisszumra


Ezek olyan hatalmas kérések?

Mit rontottam el?


2017. máj. 26. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezek alapján te semmit. Kifogtál egy sheggfej nőt!
2017. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én vagyoka nő...
2017. máj. 26. 20:31
 3/12 A kérdező kommentje:
*vagyok a
2017. máj. 26. 20:31
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem egyszerű az indok erre. Annyi, hogy nem szeretett, sokkal inkább "használt" téged, nem partnerként tekintett rád. Ha valaki szeret, ezeket az elvárásaidat könnyedén teljesíti, sőt...
2017. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha egy olyan férfival vagy akiért ennyi mindent megteszel és nem értékeli, akkor vagy nem szeretett sosem, vagy papucs vagy és mindig az van, amit ő akar. De mért jó neked egy kapcsolat amiben nem díjazzák az erőfeszítéseidet? Szabó Péter erre mondja: Van, akinek ha lehozod a csillagokat akkor is azt mondja, hogy miattad lett ilyen sötét.... Tehát bármit teszel sosem lesz elég jó. Az ilyen kapcsolatból ki kell lépni. Mellesleg ha olyan beteg emberrel vagy együtt aki lelkileg ennyire sérült, az eleve nem kecsegtet semmi jóval. Állj tovább, felesleges szenvedned.
2017. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olyan jól érezném magam egy ilyen barátnő mellett! Sajnálom, hogy a volt barátod nem becsült meg. Semmit nem rontottál el, egyszerűen rossz emberben láttad meg azt, ami valójában benne sem volt.
2017. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő nem érezte jól magát mellettem sajnos.
2017. máj. 26. 22:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Talán már az elején elrontottad, azzal, hogy rosszul választottál.

De ha nem ezt, akkor mi sosem tudjuk meg, mert nyilvánvalóan ez a szöveg az erősségeidre koncentrál.

2017. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nyilván senki sem tökéletes, ahogy én sem.

Voltak olyan kérései, amiket nem teljesítettem (nem sok), mert nem tudtam, vagy olyan jellegűek voltak amik nekem nem fértek bele... meg 1 volt amit inkább dacból nem, mert addigra annyiszor hallottam már, hogy nem vagyok elég jó és hasonlók.

2017. máj. 26. 23:18
 10/12 Interferencia ***** válasza:
Betegség miatt nem tud kimozdulni otthonról, de gond, hogy a barátnője nem szereti a diszkókat? Valahol elvesztettem a fonalat.
2017. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!