Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki, hogy mit érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy mit érzek?

Figyelt kérdés
volt egy fiú akivel sokáig csak beszélgettem, megkedveltük egymást, találkoztunk minden tökéletes volt. Megismertem a családját is és úgy tűnt ebből egy nagyon jó kapcsolat fog kialakulni. Viszont meggondolta magát és közölte hogy mégse akar kapcsolatot. Én addigra beleszerettem és hatalmasat csalódtam benne. Ez volt másfél hónapja. Hetekig nem beszéltünk és kb 2 hete megint elkezdtünk beszélgetni. Legtöbbször ő keres engem és nagyon jól elvagyunk. Csak facebookon tartsuk a kapcsolatot mert ő más városban lakik. Én még mindig nem léptem túl rajta, azóta is csak rá gondolok, vágyom rá, vágyom arra hogy megint együtt legyünk, senki se érdekel rajta kivül. Ezt ő nem tudja. Elmondjam neki vagy felejstem el? Nem tudom hogy ő mit érez de nem hiszem hogy azt amit én. Ti mit tennetek?
2017. máj. 26. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Viszket a seggem partja,megvakarjam?
2017. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit mondott ,miért nem akar kapcsolatot?
2017. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki. Ha nem hív találkozóra, pedig már 2 hete beszéltek ismét, akkor elég sanszos, hogy csak talonban tart téged, bár az ilyesmit sosem értettem, nekem vagy kell valaki, vagy nem, de tartalékban nem tartok senkit, abból kapcsolat már soha nem lesz, hisz nem vagyok oda érte, viszont sajnos sokan csinálják ezt. Inkább arra kérdezz rá, hogy miért nem akart kapcsolatot.
2017. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mond el neki...mit veszíthetsz?

Ha nem mondod el akkor mindig megmarad a "mi lett volna ha elmondom" érzés...

2017. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért azt tényleg jó lenne tudni miért is nem akar kapcsolatot. Erről nem beszélgetettetek?

Nem mondta el a véleményét rólad a tali után? Történt köztetek valami? Hogy látod: haverként tekint v több?

2017. máj. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!