Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/Férfiak! Mennyi igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Mennyi igaz szerintetek ebből a nőkről szóló cikkből?

Figyelt kérdés

[link]


Ha valami igaz, akkor kérlek megírnátok?

Légyszíves kort is írjatok!



2017. máj. 27. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos csak a weboldal címe látszik.
2017. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja most nézem hogy férfiaknak szól a kérdés. :D
2017. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

- Ha azért harapsz a szádba, hogy felkeltsd az érdeklődésem, az elég erőltetett. Van erre jobb lehetőség is, ezt engedd el.

- A sima bőr nekem is tetszik, de ha néha 3-4 napig nem borotválta le valaki a lábát, vagy pihés a hasa, nem szóltam egy szót se. Túl van ez egy kicsit tolva.

- Imádom a felkötött hajat. Nem feltétlen úgy, ahogy a fotón, de mindehogy szexi.

- Kék hajú, tetovált lánnyal komoly kapcsolatom még sose volt. Igaz, hogy felkelti az érdeklődést meg tök jó beszédtéma az elején, de nálam ez legfeljebb szexuális vágyat indít be, mást nem.

- Nem tetszik a férfi ing egy nőn. Egy túlméretes póló bugyival viszont itthonra tökéletes, de a pulcsimat is szívesen odaadom.

- Hátrapillantás a vállak fölött? Ne már.

- Az önbizalom jó dolog, és nem zárja ki a szerénységet. Ha a harmóniában van egymással, az tetszik. Abban igaza van a cikknek, hogy a túlzott (és megjátszott) önbizalom elég kiábrándító.

- Szeretem az olyan felsőket, amik szabadon hagyják a vállakat.

- A magassarkú nem oszt nem szoroz. Felőlem hordhat (pedig nem vagyok egy lombrágó én sem), de ha nem, az se gond.

- A szexi hang relatív. Fogalmam sincs, mi volt ezzel a cikkíró célja, ha valaki nem találja Marilyn Monroesnak a sajátját, az miután elolvasta, feláll, és felkeres egy énektanárt? :D Nem volt még olyan barátnőm, akinek ne tetszett volna a hangja, szóval nem értem.

- Imádom a telt ajkakat, viszont a rúzsért nem vagyok oda.

- Az elegancia mégegy semmitmondó pont. Ha edzőcipőben és topban találkozik velem először, akkor is fel tudja kelteni az érdeklődésem, semmi nem múlik ezen. (És egy tahó visszataszító lány is fel tud venni egy kisestélyit, ne felejtsük el.)

- Imádom a leggingset. Mindenhogy.

- A szeplőket is, nekem is van bőven.

- Természetes smink. Nem gond, de hogy "ne tudnék neki ellenállni", az azért erős túlzás.

- A szemüveget is szeretem, nekem is van.

- Széles nevetés és mosoly. Ez nem nyilvánvaló? :)


23/F

2017. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Egyre kevesebb az ilyen nőiesség, jobban filmekben, sorozatokban, showkban jönnek ki ezek a tulajdonságok, esetleg discoba, buliba, mert hétköznap, átlag nap a legtöbb nő ellenszenves, undok, lenéző.
2017. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem az 1-es 2-es 5-ös 13-as 14-es 16-os és a 17-es pont jön be. Vagyis szerintem ezek naggyából ténleg igazak.
2017. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A 16, 17, 15, ami ebből tényleg ellenállhatatlan, de kimaradt 1-2 ami fontos lenne, az ilyen magassarkú, meg hátrapillantás, és telt ajkak 0 szinten vonzanak



1) marhaság

2) persze, de nekem sem tökéletes a bőröm így egy bizonyos szintig nem zavar, sőt!

3) egyáltalán nem

4) nagyon ritkán

5) !!!!!!!!!!!IGEN!!!!!!!!!!

6) észre sem veszem

7) !!!!!!!!!!!IGEN!!!!!!!!!!

8) azért nem akkora durranás, de IGEN

9) nem, nekem nem

10) !!!!!!!!!!!IGEN!!!!!!!!!!

11) nekem semleges, inkább nem

12) !!!!!!!!!!!IGEN!!!!!!!!!!

13) !!!!!!!!!!!IGEN!!!!!!!!!! (ha nem az utcán tolja benne nadrág helyett)

14) igen

15) !!!!!!!!!!!IGEN!!!!!!!!!! LEGNAGYOBB IGEN IGEN IGEN!

16) !!!!!!!!!!!IGEN!!!!!!!!!! EZ még az előzőél is nagyobb igen

17) !!!!!!!!!!!IGEN!!!!!!!!!!

2017. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Magassarkúban edzeni? Noooormális? :)
2017. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Magassarkúban edzeni? Noooormális? :)"


Futógépet használnak rehabilitációs célból is. Lehet, hogy csak éppen a bokaszalag szakadása után lábadozik (magassarkúban :))

2017. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%

Csak én nem értem, hogy miért szexi egy nő egy férfi ingben?

Kb annyira szexi mint amennyire egy férfi melltartóban vagy minitopban.

2017. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Majd ha felkel melletted egy nő reggel, felveszi az inged, és úgy meztelenül, csak a reldőnyön beszűrődő fényben kilibben a hálóból, akkor megérted.
2017. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!