Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltak mar valakik úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltak mar valakik úgy hogy kinyaltak a parjuk valagat de megis elhagytak masert?

Figyelt kérdés
Hiaba volt jo szex. Sok csavargas sok progi egyutt es egymas nelkul.
2017. máj. 28. 08:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Az exem, akivel 2 hónapot voltam együtt, egyszerűen elkényeztetett, mindig kocsival jött értem/hozott haza, minden nap étterem, 1 hónap ismerettség után már thaiföldi utat szervezett, ágybareggeli minden reggel...a szex sem volt rossz, de én 2 hónap után sem voltam szerelmes belé. Így inkább elengedtem :/ A szerelmet nem lehet kierőszakolni.

21N

2017. máj. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok férj van így.Egyszerűen normális magyarázatuk nincs is arra miért mennek "fére"...
2017. máj. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Volt.
2017. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%

Ezert nem szexeltem soha gyorsan a pasikkal.

Eloszor tobb honap udvarlas ismerkedes mikor pedig a szerelem mar oriasi volt akkor szexeltunk.

2017. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Ezt általában a nők csinálják..megkapnak mindent,luxus utakat,ruhákat,pénzt, ékszereket,étterembe járást,programokat, ágyba reggelit,aztán meg közlik a férfival hogy "a szerelmet nem lehet kierőszakolni".. köszi #1-es,hogy te legalább vállalod magad..
2017. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
#6 ha viszont összejönnék vele, csak azért, mert elkényeztet, de nem vagyok szerelmes belé, akkor meg azzal jönnel, hogy olyan vagyok, mint Vajna Timi :D Nem egy thaiföldi útba akarok szerelmes lenni, sem pedig egy éttermi vacsiba, a gesztus értékelendő, de szerelem nélkül értelmetlen egy kapcsolat. Az csak érdekviszony lenne.
2017. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Költőnő? ***** válasza:
Nekem az exem volt így vhogy.
2017. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Alomvilagbeli leny vagy... Ezert kellene hogy onismeretedlegyen. Ha elsore nulla szimpatia akkor minek huzod el 2 honapig??de te nalad a szerelem elso latasra jon...erdekes vagy :) te majd a baro marcuba leszel szerelmes aki semmibe se vesz.megver.megcsal stb. Lett volna onismereted randi se i volna. Ezert mondom minden embernek fejlessze az onismeretet.
2017. máj. 28. 10:03
 9/12 A kérdező kommentje:
1-es visszasirod meg azt az embert!!!
2017. máj. 28. 10:04
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Várjunk, azt írod, hogy a szerelem nem feltétlen jön első látásra, aztán azt, hogy minek vártam 2 hónapot :D Talán azért, hátha kialakul idővel a szerelem? Teljesen magad ellen beszélsz, látszik, hogy csak kötözködni akarsz. A szimpátia megvolt, tudta, hogy nem vagyok még szerelmes, innentől felnőtt emberként az ő döntése, hogy mit akar megtenni értem. Lehet visszasírom, de még mindig jobb, mintha csak érdekből maradtam volna vele.
2017. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!