Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Borzasztóan szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan szerelmes vagyok egy velem egyidős (38) független nőbe, aki sajnos mereven visszautasít. Mit tehetnék, hogy közelebb kerüljön hozzám?

Figyelt kérdés
Csomó ajándékkal "bombáztam" már. Fő gond, hogy messze lakik tőlem, kb 180 km-re, de sztem ez áthidalható lenne. Mit tehetnék a pozitív változásért?
2017. jún. 13. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Költözz hozzá közelebb!
2017. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Nos, ha bombáztad, elege lett és elmenekült szerintem.

Nem csak a pasik lépnek le, ha a nő rámenős, és írogat meg hívogatja őket, ezt a nők egy része ugyanúgy nem szereti. Magamból kiindulva egy ilyen idős nőnek van munkája, saját élete, barátai, teljesen jól elvan a nélkül, hogy 2 percenként a telefonját babrálná.

A másik, hogy a merev elutasítás, az merev.. tehát ha úgy érzed, nem vevő rád, akkor hagyd, erőszakkal nem lehet senkit magunkhoz láncolni.

2017. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mire hivatkozva utasít ennyire határozottan vissza?

Csak a távolság az oka?

Sajnos amúgy vannak bizonyos esetek, amikor el kell fogadni, hogy valaki nem érez ugyanplyan intenzíven a másik iránt. Az ilyet jobb elfogadni, elengedni és hagyni.

2017. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Honnan ismered? Érthető,én is visszuatsítanálak!! Minek nekem egy olyan ,aki majd 200km-re lakik,ha közelebb is kapok faszit?!
2017. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ajándékokkal bombáztad, ne csodálkozz. Fejezd be, hagyd békén, mert feljelent zaklatásért.
2017. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!