Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szívemre vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményetekre, illetve tanácsotokra lennék kiváncsi!


Van egy srác akièrt másfél évig küzdöttem, rengetegszer megbántott, de kitartottam mellette, míg végül kb. másfél hónappal ezelőtt ő mondta ki, hogy akkor együtt vagyunk. De nem érzem azt hogy tènyleg szeretne és velem akarna lenni. Alig találkozunk, ha találkozunk is csak azt hallgatom, hogy mennyire fáradt, mert sokat dolgozik. Nem megyünk soha sehova, mert neki nincs bérlete. Sokszor telik el úgy 2-3 nap, hogy nem is beszélünk, szintén a munkára fogva ezt. Nézegeti a nőket az utcán, nem zavartatva magát, hogy én is ott vagyok mellette. Úgy gondolja, hogy neki ehhez joga van, mert nézni szabad és ez nagyon rosszul esik nekem.


Ugyanakkor van egy másik pasi, aki viszont küzd értem hónapok óta és a csillagokat is lehozná, ha tehetné, csak sajnos belé nem vagyok szerelmes, de emberileg nagyon szeretem, mert egy csupaszív ember.


Fogalmam sincs már mit kéne tennem, hogy mire hallgassak. A szívemre vagy az eszemre... :(


2017. jún. 14. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
szerintem ez semmilyen formában nem lesz működőképes... sokáig ne kínozd magad...
2017. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Bennem az a kérdés fogalmazódott meg, hogy mit eszel ezen az alakon??? Egy kedves szót nem érdemel, nemhogy másfél év küzdést...
2017. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Az elsőt már rég ott hagytam volna,gondolkodás nélkül.

Ez egy tapló.....


A másodikkal viszont megpróbálhatnád.

Ha többet találkoznátok stb. talán kialakulhatna a szerelem.

Nyilván kapcsolatban vagy igy te sem és ő sem úgy közeledik.

Én mindenképp megpróbálnám vele :)


Sok sikert

2017. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Te nem tudnal egyikre sem hallgatni mert a leirasod alapjan neked egyik sincs!
2017. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 1992Dávid ***** válasza:
Mindig meg lepnek az emberek tuti a másodikat valasztanam es csodalkoztok ha bormalis kedves sracoknak nincs önbizalma ha ti olyan utan futtok aki lekez ?!?!?!
2017. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha Á-nak hívták az egyes ápoltat, akkor az enyém volt azért futottál után hiába másfél évig..:D Felejtsd el ugyanilyen volt, egy igazi paraszt..l ha úgy hívták írj privit kibeszéljük és megbosszuljuk!!:)
2017. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Keress egy harmadikat,aki normális és szerelmes is vagy belé!

Egyik mellett sem lenne az igazi,ezt te is tudod! Voltam ilyen helyzetben. Nehéz megtenni,de mindenképp megéri!

N

2017. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor hallgatnál az eszedre, ha mindkettőt elfelejtenéd. Az elsőt nem kell magyarázni, miért.

A másodikat meg azért felejtsd el, mert neked nem kell kapcsolat szempontból, ez kiderült ebből, nem kéne kínozni; előbb lép túl rajtad és lesz esélye boldognak lenni mással. Ne ezzel növeld az egód, ha emberileg szereted.

2017. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8-as válaszolóval egyetértek részben.

Viszont szerintem a 2-es számú versenyzőnek lehetne esélyt adni...

Ha te is szingli lennél és úgy belevetnéd magad a megismerésébe,elmennétek randizni vagy csak programokat szerveznétek(mivel kapcsolatban vagy,gondolom ezekre eddig nem nagyon volt lehetőség),minőségi időt töltenétek együtt akkor simán kialakulhat a szerelem.

Én feleségemet is így ismertem meg.

Beszélgettünk,kedveltem nagyon de semmi több.Aztan elkezdtünk találkozgatni többet,együtt szerveztünk programokat és kezdett kialakulni egy nagyon erős szeretet.Komoly dolgokat is megtudtunk beszélni szóval tényleg megismertem őt,az embert úgy igazából.És belészerettem.Ez nem az a rózsaszin ködös szerelem első látásra dolog volt...hanem szépen lassan,fokozatosan alakult ki egy elképesztő mély és erős szeretet.

Ez mind 8 éve volt,azóta már a feleségem és van egy kislányunk is.Ez a szeretet a mai napig megvan sőt,ahogy egyre több mindent élünk át együtt úgy erősödik.


Ezt csak azért irtam le,hogy lásd nem csak az a szerelem amikor az első beszélgetés vagy talalkozás után már szerelmes vagy elképesztően.Szerintem az olyan inkább csak fellángolás.

A szerelem lassan,fokozatosan alakul ki ahogy megismered a másik jó és rossz tulajdonságait és ahogy közös emlékeket és élményeket szereztek.


Sok sikert a jó döntéshez!


32/F

2017. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"A szívemre vagy az eszemre hallgassak?"



Jeremiás 17:9


Csalárdabb a szív mindennél, és gonosz az; kicsoda ismerhetné azt?

2017. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!