Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti ismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ismerkednétek olyan sráccal aki tibi atyás pólót hord?

Figyelt kérdés
2017. jún. 15. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
De állat. :D Tibi atya meg szegecses bőrdzsekiben, és Metallica pólóban feszít. ;-)
2017. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne? :D Tibi atya fan vagyok én is
2017. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, az én köreimben ez nem menő, szerintem inkább gáz.
2017. jún. 15. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizáró oknak nem nevezném, de plusz pontnak sem. Szerintem a "poénjai" elég alja szinten vannak, és bár nem ítélem el azt, akinek ez bejön, azért ha ez az a szint, amit humorosnak talál, akkor egészen biztosan nem egymást keressük.
2017. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kifejezetten mínusz pont lenne.


Nem egyedi, inkább gagyi. Se nem vicces, pedig sok dolgon elröhögök, még akár igénytelen poénokon is olykor. Az értelmi szintjét is vitatnám, aki hordja.. Persze lehet akár értelmes is, de első ránézésre nem azt a benyomást keltené.

26N

2017. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%

Nem. Az alkohol egy keménydrog valójában, tehát agymosott szinten van tibi agyával együtt. Inkább hordjon i <3 weed-es pólót.

21l

Ja és aki elitéli a szívást és más természetes kevésbé káros tudatmódosítókat de közben az alkoholizálással menőzik az nálam kuka sajna.

2017. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ciki. Max a szobáját dekorálhatja vele tiniként, de semmiképp sem felnőtt kategória.
2017. jún. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon taszító lenne
2017. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!