Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő múlva gondoljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő múlva gondoljátok úgy az első randitól számítva, hogy "ha eddig nem szeretett belém, akkor már nem is fog"?

Figyelt kérdés

2017. jún. 22. 22:48
 1/4 anonim válasza:
85%
Én mondjuk nem esek könnyen szerelembe, minden párommal eddig először barátok voltunk, de én úgy kb fél évet momdanék ahhoz, hogy beleszeress. De ha meg nem is tetszik és nem érzed azt, hogy apránkent talalkozásonként egyre jobban kedveled akkor en a 3-4 randinál már hagynám.
2017. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy egyébként mennyire van köztünk összhang. Van, akin egyből látom, hogy ebből nem lesz semmi, akkor hagyom, és nem húzom az időt próbálgatással.
2017. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Nekem eddig 2 évnél rövidebb idő alatt soha nem sikerült beleszeretnem senkibe. Szóval én hiszek benne, hogy bármennyi idő után kialakulhat.
2017. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Lassan leszek szerelmes, de azért a vonzalom meg szokott lenni kezdettől fogva. Szerintem 1 hónap (számoljunk 8-10 randival) után lennék úgy, magamból kiindulva, hogy ha addig nem képes valaki legalább megcsókolni, akkor az mostanában felejtős. Mert lehet, hogy én sem zúgnék bele a másikba egyhamar, de tetszene és vonzana és mindenképp akarnám jelezni felé, hogy nem semleges, csak nálam ez mélyebb ismeretség és több idő elteltével szokott kibontakozni.
2017. jún. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!