Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ez a fajta elérzékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a fajta elérzékenyülés egy férfi esetében?

Figyelt kérdés

Barátnőm néha szokott olyat mesélni , hogy ha a férjével valami romantikus filmet néznek akkor akkor képes olyan szinten elérzékenyülni rajta , hogy szó szerint zokogni kezd a filmen. Az esküvőjükön szintén nem szégyelte a könnyeit az úriember mert amint meglátta a mennyasszonyt akkor is elpityeredett, de aztán elnézését kért mindenkitől és annyit mondott , hogy nagyon hálás a sorsnak , hogy egy ilyen szép nőhöz mehet férjül mint a barátnőm.

Szerintem egy férfi esetében ez nem normális, de barátnőm meg azt állítja , hogy nincs abban semmi rossz , ha egy férfi nem szégyenli a könnyeit.


2017. júl. 1. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:

A zokogást vissza lehet fogni, de a könnyeket nem mindig. Pl hagymaszelés. Ha vissza lehetne, senki nem könnyezne. Amúgy is mi ez a macsóság ? Megilletődik szerencsétlen és már is férjül megy nem pedig feleségül vesz ? :D

30/f

2017. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? A férfiak is emberek, nyuszifül.
2017. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A filmes dolog már valóban túlzás, de az esküvős jelenet szerintem inkább egy nagyon emberi viselkedésről tett tanúbizonyságot. Sokaknak ez életük legboldogabb napja, abszolút érthető a férfi részéről a meghatódás, a könnyek pedig mindig őszinteségről árulkodnak. Szerintem a barátnőd abban a "sírós pillanatában" egy kicsit még jobban beleszeretett a párjába.
2017. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tudom nem egyforma minden nő , de nálam az ha egy férfi sírásba kezd az inkább gyengeségre utal. De lehet hogy én látom rosszul akkor.
2017. júl. 1. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Én most egy Cseh Tamás filmnél sírtam. De sírok mindenhol, majdnem mindennap.
2017. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom hogy a filmes dolog valóban túlzás, bár vannak érzékeny emberek, ami nem szégyen még akkor sem ha a férfi ilyen. Az esküvős dolog meg szerintem teljesen normális és őszinte ami azért nem túl gyakori de én is láttam már olyat vendégként egy esküvőn hogy egy igazi macsó férfi elsírta magát a boldogságtól. Meg nekem van egy haverom aki nagyon jófej ember, és hatalmas nagy jó szíve van amit tényleg megkell becsülni. Ő esetében nagyon nehezen ment a csajozás, meg a külseje miatt sem igazán voltak jó esélyei. Aztán 24 évesen megismert egy nagyon szép, csinos, kedves lányt akibe már első látásra belezúgott de kegyetlenül. Mondtam neki hogy ne nagyon reménykedjen amiért egyszer véletlenül beszéltek néhány mondatot és facebookon is bejelölte őt a csaj. Én ha fogadtam volna arra hogy nem jönnek össze akkor vesztettem volna, mert összejöttek a csaj nagyon beleszeretett haveromba és őszinte szerelem a dolog. De itt jött az hogy havert soha sem láttam sírni, sőt mivel gyerekkorom óta nagyon jól ismerem akkor sem volt ő olyan. Aztán amikor nekiállt nekem dicsekedni hogy összejött a csajjal mielőtt facebookon kitette hogy kapcsolatban vannak már akkor írt nekem hogy összejött és mennyire boldog és ő mondta el nekem hogy annyira örült az első csóknak főleg hogy neki élete első csókja volt hogy örömében elsírta magát és írta nekem hogy nem könnyezéses pityergés hanem szinte rendes zokogás amire írta hogy annyira tetszett a csajnak hogy ő is meghatódott ezen. Több percig nem írtam semmit mert jól meglepett ezzel az egésszel, aztán mondtam én neki hogy ez nem szégyen mert ő utána kérdezte tőlem hogy én szerintem ez mennyire ciki, és mivel tudja hogy én akárkinek őszintén megmondom a véleményem nem érdekel mennyire bántom meg, tudta hogy úgy is azt fogom mondani ami a tényleges véleményem akármennyire is jóba vagyunk számolt azzal hogy nem kímélem és mégis írtam neki hogy ebbe semmi rossz nincs csak a rosszindulatú cikizős haverjainak ezt ne nagyon mondja el. Ők még nem tartanak az esküvőnél de szerintem ott is elfogja bőgni magát örömében.


De röviden leírom még hogy szerelem miatt nem szégyen ha egy férfi sír, illetve ha gyászból sír az sem. Ha valaki nem bírja a streszt és sírással adja ki az már gáz, de inkább kezelje valahogy. Vagy ha hiszti miatt sírja el magát.

De ha valaki annyira kiakad idegileg hogy tényleg sírással jön ki rajta a dolog még azt sem tartom szégyennek.

2017. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Mi jobb van érzelmeknél, amit tapasztalhatsz? Semmit válaszolás után kérdezd meg magadtól, hogyan lehetett, eddig nemáttad ezt.
2017. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te látod rosszul. Egy életünk van, néha borzalmasan rövid. Nevessünk, sírjunk, érezzünk, éljünk az alatt annyit, amennyi belefér.


Vagy töltsünk 60 évet úgy, hogy minden gondolatunk az, hogy "ehhez mit szólna a szomszéd?".

2017. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!