Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Múlthéten a kiszemeltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlthéten a kiszemeltem elhívott bulizni többször együtt voltunk de a buli vége fele a barátja rámmászott 2x is megpróbált megcsókolni és fogdosni persze én azonnal visszautasítottam. Miert tehette?

Figyelt kérdés

2017. júl. 6. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Biztos, mert te meg a haver kiszemeltje voltál.

30/f

2017. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Nem mondtál neki olyanokat mostanában, hogy Gyereket szülnél neki vagy ilyesmi?


Mert akkor lehet, hogy meg akart termékenyíteni. Szerintem családalapítás céljából mászott rád... deee nem tom.

Lehet, hogy kicsi a rakásosat játszott.

2017. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Estádio de Felchút ***** válasza:

"Miert tehette?"


Mert bejött neki a stílusod, egyetért a nézeteiddel, és hozzád hasonlóan ő is aggódik a globális klímaváltozás miatt.


Na jó, csak vicceltem, igazából púzón akart verni.

2017. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Mert a "kiszemelted" egy nyámnyila volt, és nem mászott rád, ezért ez a haverja úgy látta hogy na akkor majd ő, ha már más nem tette meg.

ilyen ez.

de amugy ti nők meg szívjátok ki:

ha rádmászik egy pasi az a baj, hogy emrt miért mászik rád, ha meg nem mászik, akkor az, hogy miért nem férfi, és kezdeményez?

hogy is van ez?!

2017. júl. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert ivott?
2017. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!