Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes lettem egy lanyba de nagyon nem vagyunk egymashoz valok ezert szeretnem őt elfelejteni?

Figyelt kérdés
nagyon nem illunk ossze ő mindig jo kedvu en nem, ő kedves es kozvetlen barkivel én nem, ő szeret dolgozni es halas hogy van egy szar munkahelye én nem vagyok halas rosszul vagyok ha dolgozni kell, neki van szakmaja nekem még az sincs, lathassatok mennyire nem illunk ossze am se hiszem hogy lenne nala eselyem megis mindig őt nezegettem a facebokon valahogy el akarom felejteni orokkre, es ne egy bekepzelt pitsat kepzeljetek el, egy lany akinek a szemelyisege nagyon tetszik es szep lany is de nem olyan mint a mai lanyok tobbsege. szoval hogyan tudnam őt kiverni a fejembol??

2017. júl. 8. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem neked nem az a legnagyobb problémád, hogy miként felejthetnéd el ezt a lányt. Inkább az olyan problémáidra kéne fókuszálni, minthogy egy életunt, önbizalomhiányos, motiválatlan, megkeseredett ember vagy, akinek semmilyen ambíciója nincs az életben, semmi célja, semmi haszna.
2017. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
benne van a szabalyzatban hogy ne offolj, mellesleg a kutyat se erdekli a te szemelyes velemenyed.
2017. júl. 8. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig valójában igaza van az első válaszolónak.Először magadban rendet kéne raknod,mert elég kicsi az önbizalmad,nincs önértékelésed.Utána írni a lánynak két sort,annyit csak,hogy szívesen megismernéd,ha van hozzá kedve.Aztán ő úgyis dönt,van-e esélyed,de mindenképp érdemesebb megpróbálni,mint lemondani róla kapásból.Meg ma már sok lehetőség van,Munkaügyi indít tanfolyamokat ingyen,beiratkozhatnál valamelyikre.Elkezdhetnél sportolni,attól jobb lesz a kedved is,nő az önbizalmad.Így a csaj is látná,hogy igyekszel.Mindezt csak tanácsként írtam,nem muszáj követni,bár szerintem érdemes.Jobb,mint keseregni.Aki meg kérdést ír ide,az bizony kapni fogja a személyes véleményeket (hideget-meleget),hiszen ez erről szól...Sok sikert! :-)
2017. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szoktam gyurni de nem nagyon latszik mast nem sportolok de ha el is kezdenek valami mast sportolni az soka latszana meg, igazabol a szakma szerzes se olyan egyszeru probaltam mar nem egyszer bejutni munkaugyis kepzesre sikertelenul, max fizetos tanfolyamon lehet eselyem, de egyebkent ez a lany sztem barmilyen pasit megkaphatna minek kellenek neki en??? nem is ertem jelenleg hogy lehet szingli de ido kerdese es ugyis lesz valakije, ezert jarnek jobban ha nem probalkoznek nala minek neki egy ilyen nyomi ha megkaphat barkit??
2017. júl. 10. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!