Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sarokba szorítottak, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sarokba szorítottak, mit tegyek? Annyira rossz ez a helyzet.

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem dolgozni egy új helyen a szülővárosomban. Ott az egyik kollégám egy nagyjából velem egyidős srác. Pár héttel azután hogy elkezdtem ottdolgozni, feltűnt hogy a többi munkatárs azon ügyeskedik hogy én minnél több időt tölthessek ezzel a fiúval. Ezt én sem bántam, szeretek vele dolgozni, jól kijövünk és jót lehet vele dumálni. Később párszor összefutottunk a városban is munkaidőn kívül, kávéztunk egy másik alkalommal pedig sütizni hívott.

A lényeg: távolról a családom is ismeri a srácot meg nyilván meséltem is róla. Kb 1 hónapja szabadult el a pokol, amikor az egyik pletykás munkatársunk szétkürtölte hogy a srác fülig szerelmes belém. Azóta a családomtól, ismerősöktől, munkatársaktól is csak azt hallom h miért nem jövök össze vele, annyira passzolunk, meg h X annyira rendes srác, sose bántana meg. Ami szép és jó csak egy bökkenő van: az én érzéseimmel senki se törődik. Mióta ez kiderült találkoztunk, mondhatni randiztunk 4 alkalommal. És az az igazság h bár jól érzem vele magam, én nem szeretem úgy őt, ahogy ő szeret engem. Annyira szégyellem magam emiatt, tuti nagyon megbántódik pedig muszáj neki megmondanom. De hogyan, és a többiekkel mi legyen? Miért raknak rám ekkora nyomást és miért bíztatnak fel egy jólelkű fiút alaptalanul? Hogy szabadulhatnék ki ebből a helyzetből?


2017. júl. 12. 08:10
1 2 3
 1/23 vantel válasza:
58%
Légy őszinte hozzá és legközelebb ne hülyítsd a fiúkat!
2017. júl. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Ott a hiba, hogy ha nem tetszik, akkor ellenkező nemű kollégával nem futkorászunk össze kávézni, és nem fogadjuk el a meghívását sütikére. Ugyanis joggal értette félre a visszajelzéseidet.
2017. júl. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Noblesse Oblige ***** válasza:
97%

A körülmények (környezet) rásegítettek, de nem ők a hibásak!


Sajnos te adtál alapot ennek az egésznek. Ha a fiúnak alapból szimpatikus voltál és többet gondolt közétek, akkor a kávé, süti, randi meghívásait elfogadva csak "igen" - "igen" - "igen" -t mondtál minden egyes alkalommal.


Félre kell hívnod, meg kell mondani őszintén, hogy érzel, és ezzel lezárni a dolgot.


Nem sarokba szorítottak, mert előbb utóbb ez kibukott volna a többiek asszisztálása nélkül is. Inkább felgyorsították a folyamatokat.

2017. júl. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én nem akartam hülyíteni. A kávé meg a süti egyébként nekem még barati találkozónak tűnt, nem randinak. Összefutottunk a városba és mondta h van egy fölös órája, nekem is volt és beültünk egy kávéra. Nekem ebből nem esett le hogy ez egy randi.
2017. júl. 12. 08:38
 5/23 vantel válasza:
31%

Persze.. Fiúk nem haverkodnak lányokkal csak úgy. Valami bizsergés mindig van bene. Magadhoz sem vagy őszinte.

Ha pedig tényleg baráti találka lett volna nem lennél ebben a helyzetben!

2017. júl. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam hogy én nem vagyok sáros ebben a helyzetben! Továbbléphetnénk esetleg? A kérdésemre szeretnék választ kapni!
2017. júl. 12. 08:47
 7/23 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%

Én a bűvös 1 éves szabályhoz tartom magam. 1 év alatt kialakulnak a szilárd határvonalak a férfi-női kapcsolatban, ez esetben munkakapcsolatban. 1 év után már tényleg kollégák vagyunk, és tudunk sok mindent a másikról, közel veszélytelen 1-1 ilyen tali.


De friss húsként, amikor nincsenek meg a szilárd határok, akkor valahogy összekuszálódik minden. Nem látni mi merre hány méter. Ki mit táplál irántad, vagy mit nem. Ilyenkor még ha barátilag hív is meg, azért ingoványos, mert beültök, jól érzitek magatokat és elkezd kombinálni. Hogy szívesen vagy vele külső programokon, tök jó fej csaj vagy, akkor miért ne...?


Szóval ha szándék tiszta is volt, te is rásegítettél arra, hogy idáig fajuljon.

2017. júl. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Esetleg ha vki a KÉRDÉSEMRE válaszolna azt megköszönném!
2017. júl. 12. 08:58
 9/23 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte oszt csá! Nem kell itt túlkombinálni, mert csak kínosabb lesz a szitu. Mond meg neki, hogy nem és kész. Aztán nyeljétek le ezt a pirulát, azaz törődjetek beléje. Az élet megy tovább.
2017. júl. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Egyébként azt elfelejtettem írni hogy nekem már 1 éve van párom és ezt mindenki tudja, a srác is! Ennek tudatában hívott ide-oda, hat joggal gondoltam h csak barátilag!
2017. júl. 12. 09:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!