Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet az hogy egy okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy egy okos értelmes vicces életvidám fiatal szép lánynak nincs fiuja már jo ideje?

Figyelt kérdés
nézzem a facebookját állandóan és nincs neki, ráadásul még meg is osztja hogy nincs neki, meg a szingliségröl még ezt azt, én szeretem öt de szerintem nem vagyok elég jo hozza meg felek is a lányoktol, nem merek neki irni, viszont szerinted hogy lehet hogy egy ilyen lánynak nincs pasija??

2017. júl. 13. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem kapcsolatfüggő.
2017. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gonsolom nem akarja, hogy legyen neki.
2017. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1: Nem a fiúkat szereti.

2: Van neki de nem posztolja ki a fb.ra.

3: Nem akar senkit, mert jól érzi magát egyedül is.

2017. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes valakibe akit nem kaphat mev igy nem is akar massal lenni! Peldaul
2017. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ennyire nyúl vagy, hogy nem mered megkörnyékezni? :D
2017. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ugyse kell neki egy ilyen mint én, még munkam sincs jelenleg.
2017. júl. 13. 17:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy dologra vigyázz: nehogy feltedd neki ezt a kérdést("Hogyhogy nincs barátod?"), mert ettől a nők hülyét kapnak.
2017. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezer meg egy oka lehet.Mondjuk nem akarja,hogy még egyszer belé rúgjon valami jöttment.Te meg ha akarsz tőle valamit,simán írhatsz neki két sort,hogy bejön.Ettől senki nem hal meg.
2017. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A miért nincs pasidtól én is falnak megyek. Ezer oka lehet. Nincs túl az exén, nem akar függni épp senkitől, nincs ideje, szerelmes, de bukó a dolog, jól érzi magát így... Rólam is ezeket mondják, mégis egyedül vagyok 3 éve. Miért? Mert amióta lezártam a kapcsolatomat az exemmel, nem találtam senkit, akivel el tudtam volna képzelni egy kapcsolatot.
2017. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

Én ilyen lány vagyok, mégis szerencsétlen vagyok a szerelemben :) Általában viszonzatlanul leszek szerelmes. Az odaadó, rendes pasik nem kellenek, mert általában tök férfiatlanok, önbizalomhiányosak, a férfias, magabiztos pasik meg folyton átb*sznak, nem tudnak értékelni. Olyan pasit meg rohadt nehéz találni, aki magabiztos ÉS törődő, odaadó is, nem csak egy vagyok neki a 10 másik mellett. Szóval hidd el, akármennyi jó tulajdonsággal is rendelkezik az ember, akkor sem feltétlen könnyebb a párkeresés.

21L

2017. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!