Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szeretnek a fiatal 25-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a fiatal 25-30 éves okos, tanult nők a 40-es pasikon?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Leginkább az "érettségüket", egzisztenciát.
2017. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pénz, kevés szex (mármint vele, a szeretővel annál többet), "sármosság" amit a pénzen vett.
2017. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Valóban minden nő csak a pénzért lenne idősebb pasival?
2017. aug. 3. 15:43
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Semmit a világon.30n
2017. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor miért van ,hogy nagyon sok fiatal lány akikről tudom, hogy diplomás okos lányok,és nem kimázolt plázacicák legalább 10-15 évvel idősebb pasival élnek.
2017. aug. 3. 15:50
 6/14 Linó03 ***** válasza:

Én még csak 20 vagyok, és a tanulás még folyamatban, de amit én szeretek bennük (már akire igaz):

- okosabb és tapasztaltabb nálam, ez számomra imponál

- ennyi idősen remélhetőleg már megtalálta a helyét, ebből adódóan olyan "fix pont" kisugárzása van, még ha nincs is sok közünk egymáshoz

- függetlenül attól, hogy nemileg kiélték magukat, vagy nem, nőcsábászok, vagy nem, vagy csak voltak, vagy sosem jött össze nekik a csajozás, vagy a komoly kapcsolatok híve, vagy akármi, nem látszik rajtuk, hogy ezen aggódnának, mint ahogy gyakran a fiatalabbak

- elfogadták magukat (remélem annyi idős koromra én is elfogadom magam :D), akár domináns, akár kevésbé domináns jelleműek, és ezzel jár egyfajta magabiztos kisugárzás, ha más nem, akkor a "tudom, ki vagyok" hatás

Nyilván ez nem igaz az összes 40-es pasira, meg már fiatalabbaknál is meglehetnek ezek a tulajdonságok, de én ezeket szeretem bennük, ha megvannak. :) Meg még biztos egy halom mást is, ami most nem jut eszembe :)

2017. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A nők pusztán a pénzért képesek érzelmekek imitálni?
2017. aug. 3. 16:45
 8/14 A kérdező kommentje:
Érzelmeket.
2017. aug. 3. 16:46
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem. Ugyanúgy éreznek ők is, de van néhány, akinek a tudatos családtervezés része, hogy stabil pénzügyi háttere legyen a majdani gyermekei apjának, hogy válás után hozzájuthasson lakásához, és addig se kelljen szűkölködni. Utána pedig az sem baj, ha a gyerektartásból vígan lehet létezni.


Aztán van néhány, aki nagyon beleszeret, és az se érdekli, ha csóróság lesz, esetleg neki is dolgoznia kell a rendes megélhetésért. Ha ez kölcsönös, akkor nagy szeretetben fogják egymást ölelgetni a hidegben, hogy ne fagyjanak meg télen.


Meg az összes többi, akik nem tartoznak a végletekhez. Azért inkább ők a jellemzőbbek, nem a két fentebbi.


Hozzátenném, hogy 35 éves férfiként nem nagyon állnék össze olyan 30-35 éves nővel, akinek nincs legalább már valami ingó-ingatlan vagyona. Ennyi idős korára már illik felmutatni valamit... Vagyis a közel azonos pénzügyi háttér fontos nekem. Se túl jobb se túl rosszabb ne legyen.

2017. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Apukat keresnek.
2017. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!